Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE NA ŻYWO Korona - Lech TRANSMISJA ONLINE Korona - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-03-30 19:08 CH, PK
Lech Poznań
Autor: cyfrasport Lech Poznań

Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE z meczu Korona - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE Ekstraklasa: Korona - Lech Gdzie oglądać w INTERNECIE 30 marca 2019? Tego się nikt nie spodziewał! Zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu pracy w Lechu Poznań Adam Nawałka już ma ogromne problemy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że posada byłego selekcjonera jest zagrożona, a o jego przyszłości może zadecydować sobotni mecz z Koroną. Czy spotkanie w Kielcach będzie gwoździem do trumny szkoleniowca Lecha? Kolejna porażka drużyny z Poznania byłaby już prawdziwą katastrofą. Kolejorz byłby zagrożony wypadnięciem z czołowej ósemki. Korona - Lech LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE.

Korona - Lech STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE

Lech Poznań podjął ogromny wysiłek finansowy, sprowadzając w listopadzie Adamka Nawałkę i jego sztab. Mówi się o zarobkach grubo przekraczających nawet sto tysięcy złotych miesięcznie. W zamian poznańscy działacze oczekiwali, że były selekcjoner reprezentacji Polski weźmie w karby rozchwiany zespół i włączy się do walki o mistrzostwo Polski. Minęło kilka miesięcy, a efekt jest bardzo daleki od oczekiwanego. Poznaniacy zajmują dopiero szóste miejsce, mając ledwie punkt przewagi nad dziewiątą Wisłą i drżąc o utrzymanie pozycji w grupie mistrzowskiej. W pierwszych dziesięciu meczach ligowych na ławce „Kolejorza” Nawałka zgromadził najmniej punktów z wszystkich trenerów, którzy pracowali przez ostatnie lata w Poznaniu. Miało być oczarowanie byłym selekcjonerem, a jest rozczarowanie. Słynne wstawianie nad ranem, wielogodzinne analizy, dbałość o szczegóły – to się sprawdzało do pewnego momentu w kadrze, ale w Poznaniu – przynajmniej na razie – nie wypaliło. Od kilkunastu dni ze stolicy Wielkopolski docierały do nas sygnały, że wokół Nawałki robi się gorąco, a jego posada jest niepewna. Z dnia na dzień informacje się nasilały, aż w końcu „Głos Wielkopolski” napisał wprost, że jeżeli Nawałka nie wygra z Koroną, to straci pracę. Z naszych informacji wynika, że nie jest to jeszcze przesądzone, ale jest to wariant bardzo prawdopodobny. W kulisach słyszymy, że jeśli Nawałka straci pracę, to do końca sezonu drużynę poprowadzi Dariusz Żuraw (jest trenerem rezerw). W tym czasie działacze szukaliby nowego trenera, najbardziej prawdopodobny wariant to obcokrajowiec. O ile odejście Nawałki jest prawdopodobne, o tyle na sto procent pewna jest rewolucja kadrowa. Klub nie przedłuży kontraktów z kilkunastoma piłkarzami na czele z Łukaszem Trałką, Maciejem Gajosem, Mateusem Putnockym i Nikolą Vujadinoviciem. Od nowego sezonu to będzie nowy Lech, a wiele wskazuje na to, że będzie go też budował nowy szkoleniowiec.

Korona - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

- Podejmując pracę w Lechu zdawałem sobie sprawę, że jest to bardzo duże wyzwanie i zdania nie zmieniam. Moje nastawienie jest nadal takie samo, czyli staram się cały czas pracować na maksymalnych obrotach. Wszystko jest przed nami i dla mnie liczy się najbardziej reakcja drużyny po ostatnim meczu – powiedział trener Adam Nawałka przed meczem z Koroną. - Wiadomo, że obecnie mamy bardzo trudną sytuację i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wszyscy jesteśmy rozczarowani wynikami, ale życie idzie do przodu. Liczy się to co jest przed nami, czyli najbliższy mecz. Dokonaliśmy analizy ostatniego spotkania i zamknęliśmy ten rozdział. Pojechaliśmy na krótkie, ale wartościowe zgrupowanie. Bardzo intensywnie przepracowaliśmy ten okres i optymalnie przygotowywaliśmy się do meczu z Koroną. Obecnie ważne jest energiczne działanie i plan reagowania na złą sytuację. Jesteśmy w tym razem, zarówno sztab, jak i piłkarze. Niezwykle ważna jest też reakcja kibiców, bo wierzymy, że cały czas wszyscy będziemy się wspierać. Wtedy można poczuć siłę całego klubu – dodał trener Nawałka, który skomentował doniesienia, że gra o posadę. - Każdy mecz jest dla mnie o życie, bo tak je traktuję. I nie ma na mnie najmniejszego wpływu presja medialna. Jestem przekonany o tym, że to co robię jest słuszne i ani na chwile nie zmieniłem swojego nastawienia. Tym bardziej każdego dnia podchodzę do pracy z jeszcze większą energią. Na ten moment interesuje mnie tylko najbliższy mecz.

Korona - Lech LIVE STREAM TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE

Korona Kielce - Lech Poznań: KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA NA ŻYWO? Mecz Korona Kielce - Lech Poznań zostanie rozegrany w sobotę 30 marca. Początek meczu Korona Kielce - Lech Poznań o godzinie 20.30. Transmisja na żywo z meczu Korona Kielce - Lech Poznań na kanale Canal+ Sport. Brak darmowego i legalnego stream online. Można go wykpić w usłudze Player.pl