Legia Warszawa podjęła decyzję w sprawie Czesława Michniewicza. Padły ważne słowa, zero wątpliwości

2021-10-18 17:01
Czesław Michniewicz
Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Legia Warszawa postanowiła odnieść się do plotek względem zwolnienia Czesława Michniewicza z roli opiekuna pierwszej drużyny warszawskiego klubu, Mimo słabej postawy klubu w rozgrywkach ligowych, dziennikarze "sport.pl" porozmawiali z przedstawicielami klubu i dowiedzieli się, co klub planuje względem posady szkoleniowca. Osoby związane z drużyną mistrzów Polski nie mają wątpliwości.

Czesław Michniewicz nie tchnął nowego ducha w drużynę Legii Warszawa, a "Wojskowi" przegrali z Lechem Poznań w hitowym spotkaniu polskiej Ekstraklasy. Wtedy, wśród kibiców pojawiła się plotka, jakoby mistrzowie Polski szukali nowego szkoleniowca. Sprawę zbadali dziennikarze "sport.pl", którzy uzyskali komunikat względem przyszłości trenera Legii. Cała prawda wyszła na jaw.

Kamil Stoch planuje odpalić "bombę". O wszystkim powiedział, będziemy zaskoczeni

Legia szczerze o przyszłości Michniewicza. Nie ma wątpliwości

Zdaniem przedstawicieli Legii Warszawa, którzy porozmawiali z dziennikarzami "sport.pl", przyszłość Michniewicza w klubie nie jest zagrożona. Anonimowe osoby, związane z klubem z Łazienkowskiej 3, mówią,, że klub nie zamierza podejmować nerwowych ruchów, a Michniewicz poprowadzi klub w starciu z Napoli, które zostanie rozegrane w najbliższy czwartek.

- Widzimy, co się dzieje. Że gramy słabo, i to nie tylko z Lechem, bo od dłuższego czasu. Sytuacja jest dynamiczna, ale nie na tyle, by robić jakieś nerwowe ruchy, czyli zmieniać trenera na dwa dni przed wylotem do Neapolu - powiedzieli przedstawiciele klubu w rozmowie ze sport.pl.

Grzegorz Krychowiak zabawił się w Roberta Lewandowskiego! Co za bramka, fenomenalne wykończenie [WIDEO]

Aby zobaczyć, jak Czesław Michniewicz świętował po meczu Legii z Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Michniewicz nie boi się o przyszłość. Szczere wyznanie trenera

Po meczu z Lechem swoją sytuację skomentował sam Michniewicz, który mówi, że nie boi się o przyszłość, a jego jedyne obawy dotyczą następnej kolejki ligowej.

- Nie martwię się o swoją przyszłość. Martwię się kolejną porażkę w lidze. Co będzie, to będzie, ja pracuję najlepiej, jak potrafię. Początek sezonu mieliśmy trudny, cel nadrzędny, jaki został przede mną postawiony, czyli gra w pucharach, co najmniej w Lidze Konferencji i tak się stało - przyznał Michniewicz.

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony z Legii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze