Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram / marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

To jak Marina Łuczenko-Szczęsna prezentuje się w bieliźnie u wielu wywoła ZAZDROŚĆ. Co za ciało, prawdziwa SEKSBOMBA [WIDEO]

2021-06-10 11:56

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z najseksowniejszych partnerek polskich piłkarzy. Piękna żona Wojciecha Szczęsnego z całego serca będzie wspierać swojego męża w trakcie nadchodzących mistrzostw Europy 2020. Znana piosenkarka słynie nie tylko ze swoich chwytliwych utworów, ale także odważnych zdjęć, które często publikuje na Instagramie. Teraz Marina-Łuczenko Szczęsna pochwaliła się nową bielizną!

Euro 2021 rozpocznie się już lada moment! 11 czerwca wystartuje największa piłkarska impreza tego roku, a trzy dni później swoje zmagania rozpoczną Polacy. Już teraz wiadomo, że podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski na Euro 2021 będzie Wojciech Szczęsny, na co dzień broniący dostępu do bramki Juventusu. W trakcie imprezy polski bramkarz na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie swojej pięknej żony, Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Marina Łuczenko-Szczęsna chwali się nową bielizną

Słynna piosenkarka pop i bramkarz reprezentacji Polski są ze sobą już od wielu lat. Para pobrała się w 2016 roku, a w 2018 doczekała się pierwszego dziecka – 30 czerwca na świat przyszedł ich syn, Liam. Marina Łuczenko-Szczęsna po ciąży szybko wróciła do formy i nie boi się odsłaniać swojego ciała. Na swoim profilu na Instagramie żona Wojciecha Szczęsnego postanowiła się pochwalić swoją bielizną, która skąpo okrywa jej kobiece wdzięki. Więcej zdjęć Mariny Łuczenko-Szczęsnej znajdziecie w naszej galerii poniżej!

Bez optymizmu przed Euro 2021

Polscy piłkarze 8 czerwca rozegrali ostatni sparing przed Euro 2020. Podopieczni Paulo Sousy jedynie zremisowali ze słabą Islandią 2:2. Dwie stracone bramki z pewnością nie cieszą Wojciecha Szczęsnego, który bronił w tym meczu i ma być także podstawowym bramkarzem w trakcie mistrzostw. Warto jednak podkreślić, że w obu przypadkach golkiper Juventusu był bezradny. Paulo Sousa musi w kilka dni przed startem mistrzostw znaleźć receptę, która poprawi szczelność naszej defensywy. Inaczej nawet wyjście z grupy może stać się trudnym zadaniem.

Najnowsze