Michele Lacroix, Georgina Rodriguez

i

Autor: Instagram / georginagio, michelelacroix Michele Lacroix, Georgina Rodriguez

Wielkie skandale i ogromne cierpienie. Poznaj najpiękniejsze WAGs gwiazd Euro 2021

2021-06-03 10:19

Każdy turniej piłkarski kręci się wokół największych futbolowych gwiazd, które biorą w nim udział. Jednakże fani zwracają uwagę nie tylko na popisy ich ulubieńców, ale także na ich żony i partnerki, które wspierają swoich ukochanych. Piękne WAGs całym sercem dopingują partnerów w walce o najwyższe cele, ale przy tym olśniewają swoją urodą. Poznajcie najpiękniejsze żony i dziewczyny gwiazdorów Euro 2021, które nie raz były bohaterkami skandali i niejedno przecierpiały ze swoimi ukochanymi.

Nadchodzące Euro 2021 będzie wyjątkowe przede wszystkim dlatego, że nie odbędzie się w jednym kraju, a na kilkunastu obiektach w wielu państwach całej Europy. W fazie grupowej część piłkarzy nie ruszy się nawet na kilometr, inni natomiast będą musieli przebyć ich tysiące, aby rozegrać swoje mecze. Mimo że nie jest to do końca sprawiedliwe, UEFA obstała przy swoim pomyśle i po raz pierwszy zorganizowała mistrzostwa, które rozegrają się w wielu miejscach rozsianych po całym kontynencie.

Gwiazdorzy i ich partnerki

Nie zmieni się jednak inna rzecz – piłkarskim gwiazdorom towarzyszyć będą im piękne partnerki. Fani od lat śledzą losy nie tylko swoich futbolowych ulubieńców, ale także ich żon oraz dziewczyn. Wiele z nich korzysta z tego, że ich ukochani zarabiają ogromne pieniądze i nie muszą zajmować się niczym innym jak… pięknym wyglądem. Inne zaś chętnie prezentują swoją urodę, ale starają się także zarabiać na siebie niezależnie od pensji partnera.

Skandale w cieniach piłkarskich imprez

Jeśli już porusza się temat WAGs, to nie można przemilczeć skandali i niezwykłych historii z nimi związanych. Na rozgłos swoimi odważnymi i kontrowersyjnymi zdjęciami mocno pracuje m.in. Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, która niedawno wzburzyła środowisko zdjęciem przy… krzyżu. Wiele mówiło się w ostatnich dniach także o Kevinie De Bruyne, który z powodu urazu mógł stracić możliwość występu na Euro 2021. To z pewnością byłby wielki cios dla samego piłkarza i jego najwierniejszej fanki, czyli żony – Michele Lacroix. W poniżej galerii zobaczycie zdjęcia najpiękniejszych partnerek gwiazd Euro 2021 i dowiecie się więcej na ich temat.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze