Piotr Zieliński pęka z dumy! Jego żona skończyła studia na arcyważnym kierunku. Dostać się tam to hardkor

2021-06-10 16:48 Mateusz Sobiecki
Piotr Zieliński z żoną, Laurą Zielińską
Autor: Instagram Piotr Zieliński z żoną, Laurą Zielińską

Ukochane reprezentantów Polski już ściskają kciuki za swoich chłopaków, narzeczonych czy mężów, by ci odnieśli sukces podczas Euro 2021. Jedną z WAG-s kadry Biało-czerwonych jest Laura Zielińska. Żona pomocnika kadry Piotra Zielińskiego skończyła studia na bardzo ważnym i niełatwym kierunku. Laura Zielińska uczęszczała na Uniwersytet Medyczny na Wrocławiu. Nie było łatwo, by tam się dostać. Zwłaszcza dziś ten kierunek jest niezwykle potrzebny!

Już 14 czerwca pierwsze spotkanie reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni w arcyważnym meczu podejmą Słowację. Na boisku powinniśmy zobaczyć świeżo upieczonego tatę, Piotra Zielińskiego. Jeden z liderów naszej kadry powinien pojawić się na murawie od pierwszej minuty. Z pewnością kciuki z całych sił ściskać za niego będzie jego ukochana Laura Zielińska. Mimo wielu stereotypów dotyczących WAGs, żona "Ziela" zdecydowanie im zaprzecza. Wiemy, jakie wykształcenie ma ukochana pomocnika Napoli, która jest modelką. W CV może pochwalić się jednak niełatwymi studiami, które ukończyła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Na pewno o dostanie się tam nie było łatwo! Pokazują to statystyki! Kim z wykształcenia jest Laura Zielińska, żona Piotra Zielińskiego? Sprawdź informację w galerii poniżej!

Stadion Narodowy zamieni się w strefę kibica w trakcie EURO 2021! Mamy oficjalne potwierdzenie, specjalny komunikat ministra

Piotr Zieliński to jedna z gwiazd reprezentacji Polski. Pomocnik SSC Napoli w minionym sezonie Serie A zagrał w 36 spotkaniach, zdobywając osiem bramek i notując aż jedenaście asyst. Niedawno na świat przyszedł jego pierwszy potomek, Maksymilian. Piotr Zieliński i Laura Zielińska (z domu Słowiak) są małżeństwem od 2019 roku. Kim z wykształcenia jest żona pomocnika kadry? Kliknij w galerię i sprawdź!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze