PGE Narodowy

i

Autor: Cyfrasport PGE Narodowy

Stadion Narodowy zamieni się w strefę kibica w trakcie EURO 2021! Mamy oficjalne potwierdzenie, specjalny komunikat ministra

2021-06-10 16:15

Stadion Narodowy nie był ostatnio obiektem sportowym, a służył jako szpital tymczasowy w trakcie pandemii koronawirusa, a także miejsce szczepień przeciw Covid-19. To się jednak zmieni! Ministerstwo sportu przekazało specjalny komunikat, w którym możemy znaleźć informację o tym, że obiekt stanie się strefą kibica w trakcie meczu Polaków z Hiszpanią. Wiemy już, jakie restrykcje będą obowiązywać na stadionie i w jaki sposób będzie się można dostać na imprezę.

Stadion Narodowy znowu stanie się areną wielkich, piłkarskich emocji. Wiemy już, że obiekt znów będzie otwarty dla kibiców i będzie to miało miejsce w trakcie mistrzostw Europy, a konkretnie w trakcie starcia Polaków z Hiszpanią. Ministerstwo sportu przekazało informację, że już 19 czerwca, fani piłkarskich emocji będą mogli obejrzeć mecz w doborowym towarzystwie innych fanów. Aby dostać się na imprezę, potrzebny będzie jednak specjalny bilet, a sam stadion zapełni się zaledwie w 50% miejsc.

Arkadiusz Milik straci szansę na wielki transfer? Prawda wyszła na jaw, wszystko przez kontuzje

Stadion Narodowy stanie się strefą kibica. Mamy potwierdzenie ze strony rządu

Wykorzystanie Stadionu Narodowego jako miejsca strefy kibica w trakcie spotkania z Hiszpanami zostało potwierdzone przez ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotra Glińskiego, który poinformował o tym fakcie w specjalnym komunikacie. 

- Mecze Polaków w UEFA Euro 2020 są jedną z pierwszych okazji do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji związanych z kibicowaniem polskiej reprezentacji w piłce nożnej po okresie pandemii - mówi szef resortu sportu.

Jak wiemy, stadion będzie otwarty dla 30 tysięcy fanów piłki nożnej. Aby wziąć udział w imprezie, trzeba będzie pobrać specjalny bilet, który będzie dostępny na stronie strefakibica.com.

Adam Nawałka chciał zostać ponownie trenerem reprezentacji! Prawda wyszła na jaw, miał wysyłać JASNE SYGNAŁY

Piłkarze reprezentacji Polski dotarli do bazy w Trójmieście

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie

Zarządcy Stadionu Narodowego zaprosili w specjalnym komunikacie na wzięcie udziału w imprezie i przeżycia wspólnych, wspaniałych piłkarskich emocji. Jeśli spotkanie z Hiszpanią na Stadionie Narodowym przebiegnie  pomyślnie, to niewykluczone, że dojdzie do powtórki i fani będą mogli zobaczyć mecz ze Szwecją, a także - w razie dalszej gry Polaków w turnieju - kolejnych spotkań pucharowych.

- To będzie inauguracja wspólnego, radosnego kibicowania po pandemii. Jeżeli ta formuła się sprawdzi, to nie wykluczamy, że to powtórzymy - zaznaczyła podczas spotkania z dziennikarzami sekretarz stanu w MKDNiS Anna Krupka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze