Julia Nowak, dziewczyna, Jan Bednarek

i

Autor: Jan Bednarek/Instagram Jan Bednarek ze swoją dziewczyną Julią Nowak

Narzeczona Jana Bednarka przeżyła dramatyczne chwile. Jedno ukąszenie mogło skończyć się tragicznie

2021-06-06 14:07

Na Euro 2021 jednym z podstawowych zawodników reprezentacji Polski będzie Jan Bednarek. Środkowy obrońca Southampton jest jednym z najlepszych zawodników naszej kadry, ale układa mu się nie tylko w karierze piłkarskiej. Bednarek jest zaręczony z niezwykle piękną Julią Nowak. Jakiś czas temu polska modelka przeżyła jednak prawdziwe chwile grozy. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas jednej z sesji zdjęciowych, w której brała udział Julia Nowak. Ukąszenie groźnego owada mogło skończyć się dla niej bardzo źle.

Jan Bednarek ma raczej pewne miejsce w składzie reprezentacji Polski na Euro 2021. Choć Paulo Sousa sprawdzał w formacji obronnej innych zawodników – Michała Helika czy Kamila Piątkowskiego – wydaje się, że grający regularnie w Premier League Jan Bednarek nie musi martwić się o obecność w składzie i to bez względu na to, czy Portugalski trener zdecyduje się na grę trzema, czy czterema obrońcami. W trakcie zmagań na Euro 2021 Bednarka będzie wspierać jego piękna narzeczona, Julia Nowak.

Piękna narzeczona polskiego obrońcy

Jan Bednarek z Julią Nowak spotyka się już od 2017 roku. Niedawno sprawy nabrały zdecydowanie szybszego tempa. W lipcu minionego roku obrońca Southampton oświadczył się swojej dziewczynie, zaś w kwietniu 2021 roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Z pewnością wielu mężczyzn zazdrości Janowi Bednarkowi – jego kariera piłkarska układa się coraz lepiej, a do tego ma on wsparcie pięknej ukochanej.

Niebezpieczna sytuacja z udziałem Julii Nowak

Jako modelka Julia Nowak prowadzi również bardzo intensywne życie. Przygotowania do sesji zdjęciowych i same sesje są z pewnością bardzo wymagające. Praca w pędzie mogła skończyć się dla narzeczonej Jana Bednarka bardzo źle, ponieważ przez swoją nieuwagę została użądlona przez groźnego owada. Więcej na temat tego, co przydało się Julii Nowak, znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Najnowsze