Matilde Rossi

i

Autor: Instagram / mrs.matilderossi Matilde Rossi

Piękna Matilde Rossi przeżyła chwile grozy! Łukasz Skorupski był wściekły za atak na żonę

2021-06-04 19:47

Euro 2021 już za pasem. Pośród reprezentantów Polski powołanych na ten turniej znajduje się także Łukasz Skorupski, któremu przypadnie funkcja jednego z bramkarzy - trzeciego w hierarchii, za plecami Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego. W ubiegłym sezonie był moment, w którym jednak piłkarz był daleki od myślenia o zielonym boisku. Prawdziwe chwile grozy przeżyła jego piękna żona, Matilde Rossi.

Klub z Włoch, żona z Włoch

Łukasz Skorupski może uznawać się reprezentantem Polski od wielu lat. Olbrzymia konkurencja o miejsce w zespole "Biało-czerwonych" uniemożliwia mu jednak regularne występy. Obecny golkiper Bolognii od dawna jest w hierarchii trzecim golkiperem, ustępując miejsca Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Fabiańskiemu. Zawodnik nie zraża się jednak taką sytuacją i cotygodniowymi występami na boiskach Serie A udowadnia, że wysyłanie mu powołań jest rzeczą absolutnie nieprzypadkową. Golkiper, który z Włochami związany jest od lat, zaskarbił sobie uznanie także i nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy. Portugalczyk miał kilku kandydatów w kontekście bramkarza numer trzy na mistrzostwa Europy. Ostatecznie jednak jego wybór padł na "Skorupa".

Zobacz też: Ronaldo wydaje krocie na ukochaną! Od tej sumy robi się słabo, tyle kosztował pierścionek Georginy

Prywatnie piłkarz związany jest z piękną Włoszką - Matilde Rossi. Nie tak dawno głośno było o dramatycznym przeżyciu jego żony, która została napadnięta podczas spaceru z dzieckiem i psem, gdy zawodnik rozgrywał mecz ligowy na wyjeździe. Szczegóły bulwersującej sprawy w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz też: Marta Glik ma poważny problem. Tego z Kamilem nie zakładali, brutalna rzeczywistość

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia
Najnowsze