Marta i Kamil Glikowie

i

Autor: Instagram / Marta Glik Marta i Kamil Glikowie

Marta Glik ma poważny problem. Tego z Kamilem nie zakładali, brutalna rzeczywistość

2021-06-04 15:35

Wszyscy mają już w głowie Euro 2021. Oczywiście dotyczy to także wybranek serca piłkarzy reprezentacji Polski, w tym Marty Glik - żony Kamila. Środkowy obrońca jak zawsze w ostatnich latach zamierza być jednym z filarów kadry. Turniej jednak turniejem, a problemy życia codziennego swoją drogą. Taki pojawił się również i w życiu Marty oraz Kamila Glików. Kobieta wraz ze swoim mężem będą musieli stawić mu czoła w najbliższej przyszłości.

Życie piłkarskie, życie prywatne

Udział w mistrzostwach Europy z pewnością stanowi marzenie każdego piłkarza urodzonego na Starym Kontynencie. Przed Kamilem Glikiem już drugi taki turniej w karierze. W 2016 roku był jednym z najważniejszych członków polskiej drużyny, która otarła się o awans do półfinału czempionatu. Zdecydowanie inaczej defensor wspomina Euro 2012, które odbyło się w Polsce i na Ukrainie. Ówczesny selekcjoner kadry, Franciszek Smuda, zdecydował się zrezygnować z gracza na ostatniej prostej przed turniejem. To z pewnością zabolało zawodnika, z czasem będącego już prawdziwym filarem reprezentacji. Wszystko wskazuje na to, że pewne miejsce w składzie Glik będzie miał także w ekipie prowadzonej przez Paulo Sousę. Pierwsze starcie Euro Polska rozegra już 14 czerwca ze Słowacją.

Marina Łuczenko-Szczęsna była w DRAMATYCZNEJ sytuacji. Wstrząsająca prawda o jej zdrowiu, historia poruszyła wielu

Ale życie piłkarza oczywiście nie ogranicza się wyłącznie do podejmowania wyzwań sportowych. Niekiedy dużo poważniejsze są sprawy do rozwiązania w życiu osobistym. W obliczu jednej z takich muszą teraz stanąć Kamil Glik i jego żona Marta. Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Młody ulubieniec fanów znalazł dziewczynę?! To może być najgorętszy romans Euro 2021, media nie mają wątpliwości

QUIZ. Przed wami Kamil Glik, gwiazda reprezentacji Polski. Co trzeba wiedzieć o liderze obrony polskiej kadry?

Pytanie 1 z 10
Który trener nie zabrał Kamila Glika na EURO 2012?
Arkadiusz Milik zagra już z Islandią? "Do meczu jest jeszcze kilka dni"
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze