Izabel Goulart

i

Autor: Instagram / izabelgoulart Izabel Goulart

Narzeczona gwiazdy reprezentacji paradowała po ulicy z odsłoniętymi piersiami. Pokazała niemal wszystko

2021-06-04 10:09

Już za niewiele ponad tydzień rozpocznie się największa piłkarska impreza tego roku – Euro 2021. W trakcie mistrzostw Europy uwagę przyciągać będą nie tylko gwiazdy światowej piłki, ale także ich partnerki. Wielu z nich podoba się życie w blasku fleszy i robią one bardzo dużo, aby mówiło się także o nich. Jakiś czas temu niemałe poruszenie wywołała narzeczona Kevina Trappa, który był wówczas zawodnikiem PSG, a teraz znalazł się w kadrze Niemiec na Euro 2021. Jego partnerka, Izabel Goulart, postanowiła pokazać się na ulicy w staniku, który… praktycznie nic nie zakrywał!

Mistrzostwa Europy 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Impreza ta początkowo miała się odbyć właśnie w 2020 roku, ale na przeszkodzie w jej przeprowadzeniu stanęła pandemia koronawirusa. Sytuacja epidemiczna w Europie nie zmieniła jednak założeń co do formy Euro 2021, które odbędzie się w kilku krajach na całym kontynencie. Jednakże to, że piłkarskie gwiazdy nie zbiorą się w jednym miejscu, nie oznacza, że nie będzie mówiło się o nich czy o ich partnerkach.

Piękne WAGs na świeczniku

W trakcie imprezy dużą uwagę fanów przyciągać będą z pewnością piękne żony oraz dziewczyny piłkarskich wirtuozów. Nie inaczej będzie w przypadku reprezentantów Niemiec, w tym Kevina Trappa. Do niedawna zawodnik ten występował w niezwykle bogatym Paris Saint-Germain, jednak jego przygoda z tym klubem dobiegła końca. Latem 2019 roku wrócił on do Eintrachtu Frankfurt. reprezentant Niemiec może pochwalić się niezwykle piękną narzeczoną. Izabel Goulart to znana modelka, która nierzadko zaskakiwała swoim zachowaniem.

Izabel Goulart wie, jak przyciągnąć uwagę

Pochodząca z Brazylii modelka już na początku swojej kariery wzbudziła wiele emocji, gdy na wybiegu pojawiła się w bluzce, odsłaniającej co jakiś czas jej nagie piersi. To przyniosło jej rozgłos, a sama Goulart później nie raz stosowała „kontrolowane wpadki”. W końcu Brazylijka została jednym z Aniołków Victoria’s Secret, choć znana była głównie po drugiej stronie oceanu. Gdy związała się z reprezentantem Niemiec, o jej wyczynach stało się głośno również w Europie. Jakiś czas temu Izabel Goulart zaskoczyła wszystkich zakładając stanik z kryształków, który był bardziej ozdobą, niż odzieżą i tak wyszła na ulicę. Jej zdjęcia w tej kreacji znajdziecie w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze