Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Wiemy, jak Robert Lewandowski rozpoczyna dzień na zgrupowaniu kadry! Ach, można pozazdrościć

2021-05-30 17:36

Robert Lewandowski od początku tygodnia przebywa w Opalenicy, gdzie wraz z reprezentacją Polski rozpoczął przygotowania do udziału w mistrzostwach Europy. Wraz z piłkarzami na tym etapie mogą przebywać jeszcze ich rodziny. Jak zatem kapitan kadry "Biało-czerwonych" rozpoczyna swoje dni w wielkopolskiej miejscowości? Teraz wszystko jest już jasne. Wielu może "Lewemu" takiego szczęśćia pozazdrościć!

Ruszyły przygotowania

Raptem tydzień upłynął od zakończenia najważniejszych rozgrywek ligowych w Europie. Kibice do samego końca emocjonowali się m.in. kwestią tego, czy Robertowi Lewandowskiemu uda się pobić rekord zdobytych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Ostatecznie Polak to osiągnął - trafił do siatki swoich przeciwników w sumie 41 razy. A zaraz po wybrzmieniu ostatniego gwizdka w Niemczech przeniósł się do Opalenicy. Tam wraz z kolegami rozpoczął przygotowania do startu w mistrzostwach Europy.

Finał Ligi Mistrzów: Rzucona KLĄTWA nie pozwoliła wygrać City Champions League?! Wiemy, czym podpadł Guardiola

Bajkowe poranki

Początkowo partnerki życiowe piłkarze czy dzieci zawodników miały towarzyszyć im tylko w pierwszych dniach opalenickiego zgrupowania. Praca upływała jednak na tyle dobrze, a dodatkowo w doskonałej atmosferze, że sztab szkoleniowy kadry na czele z selekcjonerem Paulo Sousą podjął decyzję odnośnie przedłużenia pobytu rodzin. Zostały one aż do końca tygodnia, a gracze mogli to wykorzystać. Żona Roberta Lewandowskiego, Anna, pokazała, jak wyglądają poranki "Lewego" w Opalenicy. Bajka!

Poranki Roberta Lewandowskiego w Opalenicy

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Poranki Roberta Lewandowskiego w Opalenicy

Towarzystwo ukochanej żony Anny, a także małych córeczek - Klary i Laury, z cała pewnością pomaga Robertowi Lewandowskiemu w zachowaniu właściwej koncentracji i formy psychicznej przed nadchodzącymi wyzwaniami. A właśnie na "Lewego" wszyscy fani polskiej kadry liczą jak na nikogo innego...

Polska rozpocznie udział w mistrzostwach Europy już w poniedziałek, 14 czerwca. Wówczas zmierzy się w Petersburgu ze Słowacją. Dalej rywalami "Biało-czerwonych" będą Hiszpania w Sewilli oraz Szwecja - ponownie w Petersburgu.

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?
Najnowsze