Pep Guardiola

i

Autor: AP PHOTO Pep Guardiola

Finał Ligi Mistrzów: Rzucona KLĄTWA nie pozwoliła wygrać City Champions League?! Wiemy, czym podpadł Guardiola

2021-05-30 10:27

Nie tak finał Ligi Mistrzów wyobrażali sobie kibice Manchesteru City. "Obywatele" polegli w spotkaniu z Chelsea w Porto (0:1) i do Anglii wracają rozczarowani bez pucharu. Z pewnością analiz takiego wyniku nie zabraknie. Czy nie spowodowała tego także... klątwa rzucona w Pepa Guardiolę przez szamanów. Wiemy, czym im podpadł. Nie będzie miał łatwo.

Za nami najważniejsze spotkanie piłki klubowej w tym roku. W finale Ligi Mistrzów triumfowała ekipa Chelsea Londyn, która w angielskim pojedynku pokonała Manchester City. Jedynego gola w meczu strzelił Kai Havertz. Marzenia "Obywateli" legły w gruzach. Na boisku nie brakowało łez - tych z radości i z rozpaczy. Wciąż na kolejny triumf w Champions League czeka Pep Guardiola. Niewykluczone, że jeszcze trochę będzie musiał na to poczekać. Wszystko ze względu na rzekomo rzuconą na niego klątwę.

Liga Mistrzów: Klątwa rzucona na Guardiolę działa?

Yaya Toure to były podopieczny Pepa Guardioli. Ten miał zostać w klubie z Etihad Stadium nieco dłużej, ale w składzie nie widział go właśnie szkoleniowiec. To ten zadecydował, że Iworyjczyk nie pozostanie w zespole. - Jestem pewny, że szamani nie pozwolą Guardioli wygrać Ligi Mistrzów. To będzie afrykańskie przekleństwo dla niego, a życie pokaże, czy mam rację - mówił w brytyjskich mediach dawno temu agent Yaya Toure, Dmitrij Seluk.

Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP! Działo się po finale Ligi Mistrzów. Musisz to zobaczyć [WIDEO]

Chelsea triumfatorem LM

Chelsea nową królową Europy! Londyńczycy w finale rozegranym w Porto pokonali 1:0 Manchester City. Decydujący okazał się strzał Kaia Havertza, który pod koniec pierwszej połowy otrzymał fantastyczne podanie od Masona Mounta, ominął Edersona i zapakował futbolówkę do pustej już bramki. W efekcie "The Blues" sięgnęli po drugi triumf w Lidze Mistrzów w swojej historii, a "The Citizens" wciąż pozostają w tym względzie na zero.

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa
Najnowsze