Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP

i

Autor: Twitter / TVP Sport Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP

Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP! Działo się po finale Ligi Mistrzów. Musisz to zobaczyć [WIDEO]

2021-05-30 8:22

Czasem praca reportera nie jest łatwa. Zwłaszcza, gdy dookoła dzieje się tak wiele, jak po finale Ligi Mistrzów. Reporter TVP Sport nie miał w Porto łatwego zadania. W pewnym momencie jego pracę dostrzegł znany internetowy śmieszek. Ten nie mógł sobie darować, by nie utrudnić pracy polskiemu dziennikarzowi. Po prostu musisz zobaczyć tę wpadkę!

Podczas telewizji na żywo potrafi wydarzyć się dosłownie wszystko. Internet jest pełen zabawnych wpadek i śmiesznych sytuacji, do których dochodzi podczas takich "wejść". Po ciekawym finale Ligi Mistrzów zabawnej "wpadki" nie uniknął dziennikarz TVP Sport. Maciej Adamiak próbował uciec niesfornemu kibicowi, ale ten pozostawał nieubłagany. W końcu ekipa zeszła z anteny, a internauci szybko zorientowali się, że mężczyzna, który nie pomagał reporterowi w pracy to popularna postać.

Chelsea wygrała Ligę Mistrzów! Taktyczne arcydzieło Tuchela, wspaniałe zwycięstwo!

Zabawna wpadka w TVP Sport po finale Ligi Mistrzów

Fernando Jorge da Silva dos Santos jest znany w internecie jako "Elplastro" i ma nawet własną stronę na Wikipedii! - Fernando Jorge da Silva dos Santos, znany powszechnie pod pseudonimem Emplastro, jest portugalskim fanem piłki nożnej, który stał się publiczną postacią chowając się za plecami reporterów telewizyjnych - czytamy w internetowej encyklopedii.

- Tu drugi człowiek, który pewnie też chciałby być szczęśliwy, ale jest w takim stanie, że chyba już nie odczuwa ani szczęścia, ani nieszczęścia. (...) No, i cóż panowie. Taka to atmosfera. Dajcie mi kilkadziesiąt sekund, poradzę sobie z moimi nowymi przyjaciółmi i będziemy rozmawiać znów - mówił Adamiak. - Zawsze musi być mistrz drugiego planu, tutaj też się objawił - żartował Jacek Kurowski.

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Chelsea triumfatorem LM

Chelsea nową królową Europy! Londyńczycy w finale rozegranym w Porto pokonali 1:0 Manchester City. Decydujący okazał się strzał Kaia Havertza, który pod koniec pierwszej połowy otrzymał fantastyczne podanie od Masona Mounta, ominął Edersona i zapakował futbolówkę do pustej już bramki. W efekcie "The Blues" sięgnęli po drugi triumf w Lidze Mistrzów w swojej historii, a "The Citizens" wciąż pozostają w tym względzie na zero.

Najnowsze