Jagiellonia - Irtysz, wynik 1:0. Zapis relacji NA ŻYWO

2011-06-30 19:12

Choć wakacje jeszcze się nawet na dobre nie zaczęły, to już rusza nowy sezon europejskich pucharów. Na początek - pierwsza runda kwalifikacji Ligi Europejskiej. A w niej mecz Jagiellonia Białystok - Irtysz Pawłodar zaplanowany na dziś, na godzinę 20.30. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu JAGIELLONIA - IRTYSZ na portal gwizdek24.pl.

22:20

KONIEC MECZU. JAGIELLONIA - IRTYSZ 1:0

22:20

90 min Seratlić z dystansu, ale dobrze bramkarz

22:20

90 min Szansa dla Jagi, ale dobrze bramkarz Irtyszu

22:17

90 min 3 minuty doliczone do czasu gry. Bardzo stara się Makuszewski, który jest największym zagrożeniem bramki rywali

22:14

88 min Zmiana w Jadze - Maycon za Burkhardta

22:13

86 min Grzyb mocno i z rotacją z dystansu - bez powodzenia

22:10

84 min Po dobrym strzale Kupisza piłka trafia w słupek!!!

22:09

83 min Bartczak przyłożył z całej siły z dystansu, był rykoszet a piłka opadała tak, że minimalnie minęła bramkę!

22:07

80 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! I kto uratował Jagę? Niezawodny Tomasz Frankowski!!! Po podaniu Alexisa "Franek" spokojnie umieszcza piłkę w pustej bramce rywali!

22:06

78 min Cionek uderzał główką na bramkę, ale obrońca rywali wybija piłkę z linii bramkowej!!!

22:05

78 min Nikolić jest zawodnikiem ofensywnym, ale tym razem uratował Irtysz w groźnej sytuacji pod bramką

22:03

Zmiana w zespole Irtyszu. Za Daskalowa wchodzi Nikolić

22:02

75 min Makuszewski wcale nie gra lepiej od Plizgi - nieudanie dośrodkował...

22:01

74 min Teraz piłkarze Irtyszu zagrozili naszej bramce po dośrodkowaniu Iwanowa. Ale sędzia odgwizdał faul na Bartczaku

21:59

Zmiana w Jagiellonii. Makuszewski zastępuje kompletnie bezproduktywnego Plizgę.

21:58

71 min Seratlić znów kapitalnie dośrodkowuje, ale Plizga po raz kolejny nie dosięgnął piłki

21:57

70 min Piłka w siatce Irtyszu!!! Ale sędzia odgwizdał spalonego Tomasza Frankowskiego, który strzelił tego gola

21:55

68 min Dobre zagranie Seratlicia do Plizgi, ale ten w dobrej sytuacji posyła piłkę wysoko ponad bramką. A była szansa na gola!

21:54

67 min Plizga spróbował zaskoczyć bramkarza Irtyszu z dystansu, ale posłał "szczurka"w kierunku bramki rywali. Było to za słabe uderzenie.

21:52

65 min Alexis starał się dośrodkować do Frankowskiego, ale napastnik Jagi nie doszedł do tego podania

21:50

64 min Teraaz blisko był Plizga, ale chłopak wyraźnie nie ma dziś szczęścia

21:49

63 min Tym razem próbował Norambuena z dystansu, ale zablokowany został przez Iwanowa

21:49

62 min Seratlić zaprezentował udawanego szczupaka pod bramką Irtyszu, ale sędzia oczywiście nie dał się na to nabrać. W taki sposób nie wygramy tego meczu...

21:46

59 min Znów próba Burkhardta z dystansu, ale tym razem dużo gorzej niż kilka minut temu. Ale brawa za próbę.

21:43

57 min Ależ bomba Burkhardta z dystansu!!! Jednak góra bramkarz Irtyszu!!!

21:43

56 min Frankowski wyszedł na sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym

21:42

55 min Niebezpieczny strzał z dystansu Zariecznego, niewiele obok bramki Sandomierskiego!

21:41

54 min Skerla miał stuprocentową sytuację, ale minimalnie chybił!!!

21:40

54 min Kupisz bardzo ostro faulowany rzut wolny dla Jagi

21:38

52 min Kupisz jest na spalonym

21:36

49 min Tym razem na prawej stronie szalał Plizga, ale z równie słabym powodzeniem, co przed chwilą Kupisz

21:34

47 min Prawie gol dla Jagi! Świetna akcja Kupisza, który z prawej strony podał do Seratlicia, który minimalnie chybił! Chyba jednak niepotrzebnie przyjmował piłkę.

21:31

46 min Rozpoczyna Irtysz

21:31

II POŁOWA

21:15

Koniec pierwszej połowy spotkania. Zapraszamy po przerwie.

21:15

45 min Danajew gra na czas - mocno wykopał piłkę przed siebie

21:13

45 min Hermes fauluje Govedaricę

21:12

44 min Ależ było blisko gola dla Jagi!!! Niezła akcja oskrzydlająca i Frankowski był o krok od dostania piłki i strzelenia pierwszej bramki!

21:09

42 min Frankowski ostro potraktowany przez bramkarza Irtyszu, ale sędzia nie gwizdnął faulu w polu karnym

21:09

41 min Kupisz strzela z dystansu - mocno i soczyście, ale górą bramkarz Irtyszu

21:06

39 min Dobra akcja Jagiellonii, ale ostatecznie na spalonym Frankowski

21:05

37 min Druga żółta kartka dla Michailuka, zawodnik Irtyszu wylatuje z boiska!!! Jaga w przewadze!

21:03

36 min Żółta kartka dla Kuczmy

21:02

34 min Plizga zagrał w pole karne, ale koszmarnie niedokładnie

21:00

32 min Plizga zagrał w ciemno do Frankowskiego, ale piłkę ostatecznie przejął Coulibaly

20:58

31 min Iwanow starł się z Burkhardtem, ale nie ma żółtej kartki dla żadnego z piłkarzy

20:57

29 min Kupisz znów na lewej stronie, ale obrona niestety przecięła jego podanie do środka

20:53

26 min Strzał Burkhardta, ale rykoszet zatrzymał to uderzenie

20:51

23 min Dośrodkowanie Siergiejenki, Sandomierski próbował łapać piłkę, ale popełnił błąd! Na szczęście bez konsekwencji!

20:48

20 min Danajew z dystansu strzela na bramkę Sandomierskiego, ale bardzo niecelnie

20:46

19 min Tomasz Kupisz mieszał na lewym skrzydle, ale został zablokowany przez rywali

20:45

18 min Sprytne zagranie Bartczaka do Frankowskiego, ale na spalonym doświadczony napastnik Jagiellonii Białystok

20:43

16 min Groźna akcja Irtyszu, ale sytuację dobrą interwencją uratował Bartczak

20:41

14 min Tym razem przedzierał się Plizga, ale powstrzymał go Coulibaly

20:39

12 min Kupisz dobrze przedarł się lewą stroną boiska, ale niestety jego dośrodkowanie było "do nikogo"

20:37

9 min Grzegorz Bartczak wybił piłkę na rzut rożny. Po raz pierwszy rywale zagrozili naszej bramce. Sandomierski musiał piąstkować piłkę.

20:35

7 min Michailuk fauluje dosyć ostro Plizgę i dostaje żółtą kartkę

20:32

5 min Piekielnie mocny strzał z dystansu Grzegorza Bartczaka, minimalnie ponad bramką.

20:30

3 min Środkowy napastnik Irtyszu był na spalonym

20:29

1 min Było blisko gola dla Jagi!!! Burkhardt miał "setkę", ale ją zmarnował! Po chwili Cionek ładnie strzela główką!

20:28

1 min Rozpoczęli gracze Jagiellonii

20:25

Piłkarze obu zespołów już wychodzą na murawę. Za kilka minut początek spotkania.