Liga Europejska. Wisła Kraków - Karabach Agdam: wynik 0:1. Niespodzianka w Krakowie

2010-07-29 23:58

Blamaż krakowskiej Wisły! W meczu trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej Wisła przegrała azerskim Karabachem Agdam 0:1.

W pierwszej części gry Wisła sprawiała lepsze wrażenie, ale nie potrafiła sforsować defensywy gości.

Najbliżej zdobycia gola była w 9. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Kowalskiego. Ten niestety skiksował i trafił w dalszy słupek.

W 69. minucie stało się najgorsze. Płaskim strzałem z piętnastu metrów Jovanicia pokonał Nadyrow, który kilkanaście sekund wcześniej pojawił się na boisku.

Od 83. minuty Wisła grała w dziesiątkę, drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, zobaczył Gordan Bunoza.

W doliczonym czasie gry Maciej Żurawski nie wykorzystał rzutu karnego i wynik nie uległ zmianie.