Wisła - Fulham, wynik 1:0. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-10-20 18:00

Wisła Kraków wygrała pierwszy mecz w fazie grupowej w Ligi Europejskiej. Dzisiaj podopieczni Roberta Maaskanta pokonali u siebie londyński Fulham. Gwizdek24.pl zaprasza do przeczytania zapisu relacji na żywo.

21:04

Koniec meczu, Wisła pokonuje Fulham 1:0!

21:01

90 min Lamye faulowany w swoim polu karnym, jest okazja do złapania kilku sekund

21:00

4 minuty doliczył sędzia Hansen

20:59

90 min Zmiana w Wiśle: Czekaj zmienia Kirma

20:58

88 min Nieudane dośrodkowanie Fulham

20:57

87 min Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Chaveza! Za faul na Johnsonie!

20:54

84 min Dośrodkowanie wiślaków bardzo łatwo wyłapane przez Schwarzera

20:52

83 min Andy Johnson tym razem równiez na szczęscie zablokowany

20:51

82 min Johnson w ważnym momencie zablokowany przez Jaliensa

20:49

80 min Zmiana w Wiśle: Brud za Gargułę

20:47

77 min Strzał jednego z zawodników Fulham dobrze blokowany przez Diaza

20:44

75 min Biton w dobrej sytuacji, ale strzela ponad bramką!

20:43

73 min Andraż Kirm dośrodkowuje, jednak obrońcy Fulham wybijają tę piłkę na aut

20:42

72 min Póki co na boisku niewiele się dzieje, gra toczy się w środku pola. To dobrze dla Wisły, która musi wytrzymać jeszcze niecałe 20 minut

20:37

67 min Dobry pomysł Diaza na dośrodkowanie, ale niestety został zablokowany przez obrońcę Fulham

20:36

66 min Johnson zablokowany. Na szczęscie, bo byłaby groźna sytuacja dla Fulham

20:35

65 min Strzela Kirm, jednak piłka ląduje w rękach Hansena

20:29

60 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Dudu Biton trafia i mamy prowadzenie Wisły 1:0!!!!!!!!

20:26

57 min Dośrodkowanie Kirma, ale kompletnie zepsute

20:23

53 min Przewininie Orlando Sa, który uporczywie przytrzymywał Nuneza

20:22

52 min Zaskakujące uderzenie Wilka z dystansu, ale świetna interwencja Schwarzera!

20:20

51 min Niespodziewany strzał Lameya i Schwarzer miał problemy z obroną. Jednak wiślakowi zabrakło szczęścia

20:19

49 min Duff i Hangeland na raty chcieli pokonać Pareikę, ale wiślacy mają szczęście!

20:17

47 min Kirm podaje do Iliewa, w akcję włącza się jeszcze Biton, ale nic z tego nie będzie

20:15

46 min Skończyła się przedłużona przerwa i mamy początek drugiej połowy

20:10

Jupitery się włączają, więc wygląda na to, że mecz zostanie wznowiony.

20:02

Problemy z rozpoczęciem drugiej połowy. Nie działają dwa jupitery i obserwatorzy debatują, czy mecz może być kontynuowany.

19:46

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

19:44

44 min Płaski strzał Wilka, broni Schwarzer

19:43

43 min Iliew w drybligu w polu karnym, wywalczył róg

19:42

42 min Świetna akcja Wisły! Dobre dośrodkowanie do Garguły i polski pomocnik bardzo dobrze, niemal z niczego strzela! Jednak bezbłędny jest Schwarzer.

19:39

39 min Orlando Sa popchnął Lameya, ale tym razem sędzia Hansen nie wyrzucił nikogo z boiska.

19:37

37 min Ostry faul Chaveza. Musi uważać, bo ma już żółtą kartkę i może podzielić los Dembele

19:35

35 min Iliew nieźle dośrodkowuje do Bitona, ale tam napastnik Wisły udanie powstrzymany

19:32

32 min Wisła zamyka Fulham na jego połowie, ale na razie nie przynosi to żadnych efektów

19:30

30 MIN CZERWONA KARTKA DLA ZAWODNIKA FULHAM DEMBELE ZA POPCHNIĘCIE NUNEZA!!!

19:28

28 min Długie podanie do Iliewa, jednak Serb wyszedł poza linię

19:27

28 min Iliew w kapitalnie sytuacji ale strzela obok!

19:27

27 min Nunez do Bitona w pole karne, jednak Izraelczyk nie dochodzi do piłki

19:26

26 min Ostrzeliwanie bramki Wisły! Szczęście, że Aglikom brakuje precyzji...

19:25

24 min Była świetna akcja Wisły, ale koszmarnie zakończył to Kirm! Zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi, zaczął kombinować w rezultacie strzelił tak, że bez problemu piłkę złapał Schwarzer

19:23

23 min Atak pozycyjny zespołu Fulham, jednak robili to na tyle nieporadnie, że piłka trafiła do Pareiki

19:21

21 min Lamey dośrodkowuje na głowę Bitona, jednak ten nie miał szans dojść do piłki, bo zablokowali go znacznie lepiej zbudowani obrońcy Fulham

19:20

20 min Świetne uderzenie Iliewa, ale jeszcze lepsza interwencja Schwarzera w bramce Fulham! Bardzo dobry początek spotkania Iliewa

19:18

- Jeśli nie wygramy, to z całą pewnością nasze szanse na wyjście z grupy znacząco się zmniejszą. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że zdobycie 8-9 punktów w rywalizacji z drużynami, które prezentują tak wyrównany poziom, powinno pozwolić na awans. Ale musimy pamiętać też o tym, że jeśli nie wygra się żadnego z pierwszych trzech meczów, to wówczas bardzo trudno myśleć o awansie do dalszej fazy - stwierdził przed spotkaniem trener Wisły Robert Maaskant.

19:17

15 min teraz z kolei bardzo blisko Fulham! Andy Johnson ładnie przedarł się pod pole karne i dobrą interwencją popisał się Jaliens

19:13

11 min Aleeeeeż było blisko gola dla Wisły!!!!!!!!!! Iliew po dobrej kontrze strzelił z dystansu, piłka jeszcze po rykoszecie trafiła w poprzeczkę, ale wyszła na róg!!! Wisła nabiera wiartu w zagle!

19:11

10 min Wrzutka Iliewa, jednak dobrze ustawieni byli obrońcy Fulham

19:09

- Fulham jest silną drużyną na całym boisku. Jak będziemy mieć sytuacje to musimy je wykorzystywać, aby zdobyć gola. Musimy zagrać razem, zespołowo - powiedział przed tym meczem pomocnik Wisły Gervasio Nunez.

19:08

7 min Ależ koszmarnie diaz! Podał prosto pod nogi rywalowi! Na szczęście Fulham wyszło do ataku zbyt małą liczbą zawodników i nie stworzyła zagrożenia pod bramką Wisly

19:06

6 min Ależ groźnie pod bramką Wisły! Piekielnie mocno Duff, ale górą Pareiko!!!

19:05

5 min Bardzo dobra próba kontra Wisły! Mogło być groźnie, ale w porę interweniują Anglicy!

19:04

4 min Dobra wrzutka Duffa, ale dobrze piłkarze Wisły

19:03

1 min Mecz rozpoczęty