Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Autor: Twitter/TVP Sport Anna Lewandowska pocieszała Roberta po porażce z Senegalem na MŚ 2018

Mundial 2018: Anna Lewandowska BUZIAKIEM osłodziła porażkę Robertowi [WIDEO]

2018-06-19 19:50

Nie tak miał wyglądać mecz Polska - Senegal. Biało-czerwoni w słabym stylu przegrali w pierwszym swoim spotkaniu na mundialu 2018 w Rosji 1:2. Mocno rozczarowany po końcowym gwizdku mógł być Robert Lewandowski, któremu silnie zbudowani obrońcy nie pozwolili na zbyt wiele. Podłamanego męża pocieszała ukochana Anna Lewandowska, dając słodkiego buziaka.

Mecz Polska - Senegal pokazał dobitnie, że piłka nożna to gra błędów. Obie drużyny zaprezentowały się słabo, ale to biało-czerwoni popełnili dwa kuriozalne błędy. Najpierw, w pierwszej połowie, piłkę do swojej bramki wpakował Thiago Cionek, a w drugiej połowie fatalne podanie do tyłu zanotował Grzegorz Krychowiak. Z obu pomyłek skrzętnie skorzystali rywale, co mocno podcięło skrzydła naszym piłkarzom. Na nic zdała się bramka honorowa, zdobyta w końcówce przez Grzegorza Krychowiaka. Schodzący do szatni podopieczni Adama Nawałki byli wyraźnie podłamani.

Z wyraźnie smutną miną schodził między innymi Robert Lewandowski. Tuż przy tunelu na kapitana czekała ukochana żona Anna. Pani Lewandowska postanowiła pocieszyć lidera naszej kadry słodkim buziakiem. To na pewno doda mu sporo siły, która będzie niezbędna w kolejnych potyczkach.

W drugiej kolejce biało-czerwoni zagrają z Kolumbią. To będzie mecz o wszystko dla obu zespołów. W pierwszej kolejce poniosły one porażki (Kolumbia uległa Japonii 1:2). W rywalizacji kończącej fazę grupową MŚ 2018 podopieczni Adama Nawałki wybiegną naprzeciw Japonii. Awans do 1/8 finału uzyskają dwie najlepsze reprezentacje.