Dominique Metzger

i

Autor: Screen - Twitter

MŚ w Katarze

Dziennikarka została okradziona w Katarze! Takiego pytania od policjantów się nie spodziewała

2022-11-21 14:19

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczęły się w niedzielne popołudnie. Przed pierwszym meczem standardowo odbyła się ceremonia otwarcia, na której pojawił się jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów - Morgan Freeman. Pomimo tak wielkiej imprezy doszło do sytuacji, gdzie jedna z dziennikarek padła ofiarą złodzieja.

Mistrzostwa świata w Katarze to największe wydarzenie w 2022 roku. Najlepsze reprezentacje z całego globu będą walczyć o prestiżowe trofeum, które cztery lata temu zdobyła drużyna Francji i na pewno za wszelką cenę są gotowi dokonać tego także podczas tegorocznego turnieju. W pierwszym spotkaniu zespół gospodarzy mierzył się z Ekwadorem, lepsi okazali się podopieczni Gustavo Alfaro, którzy za sprawą dwóch trafień Ennera Valencii zdobyli pierwsze trzy punkty na mundialu. Oprócz sytuacji sportowych były też te nieprzyjemne np. złe traktowanie pracowników z cateringu oraz doszło do sytuacji, w której argentyńska dziennikarka Dominique Metzger została okradziona.

Dziennikarka wyznała, że została okradziona! Policjanci zapytali o wymiar kary dla przestępcy

Podczas transmisji na żywo argentyńskiej dziennikarce został skradziony portfel, w którym miała pieniądze oraz najważniejsze dokumenty. Poszkodowana podejrzewa, że doszło do tego w trakcie rozmowy z kibicami. - Doświadczenie z Kataru: Właśnie skradziono mi portfel, kiedy nadawaliśmy na żywo. Tu jest policja i wysłali mnie tutaj, aby złożyć skargę, ponieważ zapewniają, że wszystko jest pod obserwacją. Dokumenty i karty to rzeczy, które obchodzą mnie tu najbardziej. Reszta się nie liczy - przekazała Metzger za pomocą mediów społecznościowych.

Oczywiście do tej sprawy od razu zostały wezwane odpowiednie służby, aby pomóc w odzyskaniu własności dziennikarki. Policjanci zapytali wprost Metzger, jakiej żąda kary dla złodzieja, jeśli zostanie złapany. - Jakiej kary życzy sobie pani dla złodzieja, kiedy go znajdziemy. Pięć lat więzienia czy deportację? - zdradziła 45-latka.

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?
Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze