Hakim Ziyech

i

Autor: AP PHOTO Hakim Ziyech

Prawdziwa klasa!

Gwiazda Maroka oddaje pieniądze z mundialu na szczytny cel. Tak zachowują się prawdziwe gwiazdy, inni mogą się uczyć

2022-12-10 18:42

Reprezentacja Maroka sensacyjnie awansowała do półfinału mistrzostw świata w Katarze, a jej największy gwiazdor postanowił wykazać się prawdziwą klasą., Okazuje się, że skrzydłowy Chelsea i "Lwów Atlasu" przeznacza swoje zarobki z gry w reprezentacji narodowej na cele charytatywne. Inne gwiazdy powinny się uczyć!

Reprezentacja Maroka jest prawdziwą sensacją na mistrzostwach świata w Katarze. Drużyna "Lwów Atlasu" w sensacyjnym stylu ograła Portugalię i zameldowała się, jako pierwsza drużyna z Afryki, w najlepszej czwórce mistrzostw świata. Okazuje się, że największa gwiazda drużyny, Hakim Ziyech, jest osobą o wyjątkowo złotym sercu, albowiem wszystko, co zarobił Marokańczyk, przekazuje na cele charytatywne! Wszystkie gwiazdy powinny się uczyć!

Największa gwiazda reprezentacji Maroka podjęła ważną decyzję w sprawie pieniędzy. Wszystko oddaje charytatywnie

Hakim Ziyech jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom piłkarskim na świecie. Gracz zdobył wielką sławę dzięki występom w Ajaxie Amsterdam i od pewnego czasu jest graczem Chelsea. Marokańczyk, który jest jednym z autorów wielkiego sukcesu Maroka na mistrzostwach świata, jest osobą o złotym sercu, o czym poinformował portal "Ray TV", pisząc, że piłkarz podjął decyzję, aby oddać wszystkie zarobione pieniądze w trakcie mistrzostw świata na cele charytatywne. 

- Gwiazda Chelsea, Hakim Ziyech, nie wziął ani grosza ze swoich premii w drużynie narodowej. Rozdał to wszystko na cele charytatywne dla potrzebujących w Maroku. Od początku mistrzostw świata zarobił ponad 300 000 dolarów - informuje portal.

Sonda
Czy Maroko wygra mistrzostwa świata w Katarze?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze