lista następców Michniewicza

Kto może zastąpić Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera? PZPN nie przedłużył z nim kontraktu

2022-12-12 19:03

W ostatnich dniach sytuacja Czesława Michniewicza nie uległa poprawie i wiele może wskazywać na to, że już niebawem Polski Związek Piłki Nożnej rozstanie się z obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski. Kto więc może go zastąpić? Lista potencjalnych następców Michniewicza jest dość obszerna i nie brakuje na niej trenerów zarówno z Polski, jak i tych zagranicznych.

Mistrzostwa świata w Katarze z pewnością nie zakończyły się po myśli Czesława Michniewicza. Pierwszy awans z grupy na mundialu od 36 lat zszedł na dalszy plan, kiedy pojawiły się informacje o tym, że wewnątrz kadry miało dojść do tarć, z powodu pieniędzy obiecanych piłkarzom przez premiera Mateusza Morawieckiego, z czego ten ostatecznie się wycofał. Notowania Czesława Michniewicza błyskawicznie więc spadły i coraz głośniej zaczęło mówić się o tym, że selekcjoner reprezentacji Polski niedługo może stracić posadę. Na jego niekorzyść dodatkowo działa fakt, że PZPN postanowił nie przedłużać umowy z Michniewiczem. Kto więc może go zastąpić na stanowisku selekcjonera? 

Kto może zastąpić Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera? Lista kandydatów

Zaraz po mundialu w Katarze ruszyła giełda nazwisk, do której w ostatnim czasie trafiali kolejni trenerzy. Na liście potencjalnych następców Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski nie brakuje polskich trenerów, z Markiem Papszunem na czele, jak również tym zagranicznych. W drugiej grupie najmocniej wybijają się nazwiska Andrija Szewczenki, czy Marcelo Bielsy. Zobaczcie, kto jeszcze mógłby zastąpić Czesława Michniewicz, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze