Kibice z Niemiec

i

Autor: AP PHOTO Kibice z Niemiec

Wulgarne nagranie

Niemcy nie wytrzymali po klęsce! Obsceniczne gesty i wulgarne słowa, na sam widok robi się niedobrze

2022-12-02 14:19

Mistrzostwa świata w Katarze są pełne niespodzianek. Trudno przewidzieć jakiekolwiek rozstrzygnięcie, bo sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Nikt nie spodziewał się również tego, że po raz drugi z rzędu reprezentacja Niemiec zakończy mundial już na fazie grupowej. Fani naszych zachodnich sąsiadów po klęsce w Katarze dali pokaz chamskiego zachowania, które zostały nagrane i opublikowane w sieci.

Reprezentacja Niemiec na każdych mistrzostwach świata uznawana jest za faworytów do zwycięstwa. W XXI wieku do mundialu w Rosji nasi zachodni sąsiedzi nie schodzili z podium. Co więcej, w 2014 roku świętowali zdobycie mistrzostwa. Cztery lata później byli największym rozczarowaniem turnieju w Rosji, bo odpadli już w fazie grupowej. Wydawało się, że to wypadek przy pracy, który w najbliższym czasie się nie powtórzy.

Popis obrzydliwego zachowania niemieckich fanów. Nagranie szokuje

Ale już po pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Katarze koszmary zaczęły powracać. Japonia niespodziewanie ograła Niemców i postawiła ich w trudnej sytuacji. Kilka dni później nasi zachodni sąsiedzi zremisowali z Hiszpanią i o wszystko grali przeciwko Kostaryce. Również i w tym spotkaniu mieli ogromne problemy, bo w pewnym momencie przegrywali 1:2. Ostatecznie skończyło się na zwycięstwie niemieckiej ekipy 4:2, ale w meczu Japonia - Hiszpania padł niekorzystny dla nich wynik. Zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni sprawił kolejną sensację na trwającym mundialu i pokonał La Furia Roja 2:1. Tym samym Niemcy po raz drugi z rzędu zakończyli grę na mundialu na fazie grupowej.

Fani z Niemiec byli załamani i długo nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło. Niektórzy nie wytrzymali jednak nerwów i dali popis żenującego zachowania. W sieci pojawiło się nagranie, pokazujące, jak fani z Niemiec opuszczali stadion i pokazywali obsceniczne gesty do innych osób ze stadionu, wykrzykiwali "jeb*** Talibów", a także wdali się w scysję z lokalnymi kibicami.

Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze