Reprezentacja Niemiec

i

Autor: AP PHOTO/MARTIN MEISSNER Reprezentacja Niemiec

co za smutek

Czysta rozpacz! Te obrazki po odpadnięciu Niemców z mundialu sprawiają, że serce się kraje

2022-12-02 9:55

Niemożliwe stało się możliwe i reprezentacja Niemiec sensacyjnie odpadła z mistrzostw świata w Katarze już po fazie grupowej, dzięki wygranej Japonii nad Hiszpanią. "Die Mannchaft" w ostatnim spotkaniu pokonali 4:2 Kostarykę, ale ich wynik nie miał znaczenia przez to, co działo się w drugim meczu. Nic więc dziwnego, że po ostatnim meczu na mundialu, nie zabrakło przykrych obrazków.

Już po pierwszym meczu reprezentacji Niemiec w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze, kiedy to nasi zachodni sąsiedzi przegrali sensacyjnie z Japonią jasne stało się, że "Die Mannschaft" mogą mieć problemy z awansem do dalszej fazy turnieju. I tak też się stało. Po remisie 1:1 z Hiszpanią, w ostatniej kolejce Niemcy co prawda pokonali Kostarykę 4:2 w meczu o wszystko, ale to i tak nic nie dało. W tym samym czasie Japonia znów dokonała niemożliwego i pokonała Hiszpanów 2:1, dzięki czemu wygrała swoją grupę i sprawiła, że Niemcy zajęli trzecie miejsce i muszą jechać do domu.

Tak wygląda prawdziwa rozpacz Niemców po odpadnięciu z mistrzostw świata w Katarze! Ta mina mówi wszystko

To oczywiście zrodziło masę prześmiewczych memów, które skupiały się przede wszystkim na tym, że reprezentacja Polski gra dalej, a Niemcy dalszą część mundialu obejrzą sobie w telewizji, jednak w reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów rozgrywał się prawdziwy dramat, co najlepiej pokazuje ostatnie zdjęcie Kaia Haverta na tych mistrzostwach. 

Czysta rozpacz! Te obrazki po odpadnięciu Niemców z mundialu sprawiają, że serce się kraje

Jedna z największych gwiazd kadry "Die Mannschaft" oraz zawodnik londyńskiej Chelsea został wybrany zawodnikiem meczu i oczywiście przyszedł odebrać swoją nagrodę, jednak jego mina doskonale pokazuje, jaki dramat rozgrywał się w głowie niemieckich zawodników po ostatnim gwizdku sędziego. Tak wygląda czysta rozpacz.

Zobaczcie najlepsze memy po odpadnięciu Niemców, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze