Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Polska - Arabia Saudyjska

Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego na mistrzostwach świata! Popłakał się ze szczęścia

2022-11-26 15:54

Wreszcie! Robert Lewandowski w końcówce meczu z Arabią Saudyjską trafił do siatki, w znacznym stopniu przybliżając naszą reprezentację do pierwszego zwycięstwa podczas katarskiego mundialu. Dla kapitana biało-czerwonych był to pierwszy gol w historii jego występów na mistrzostwach świata. „Lewy” nie ukrywał wielkiego wzruszenia, polały się łzy szczęścia.

Lewandowski podwyższa prowadzenie

Robert Lewandowski podwyższył prowadzenie reprezentacji Polski w 82. minucie. Kapitan naszej kadry wykorzystał ogromny błąd jednego z rywali, odbierając mu futbolówkę tuż przed polem karnym Saudyjczyków i znajdując się tym samym sam na sam z golkiperem. 34-latek zachował zimną krew i pewnym strzałem po ziemi podwyższył nasze prowadzenie, wprawiając wszystkich polskich kibiców w prawdziwą ekstazę! Po „Lewym” ewidentnie widać było, że po strzeleniu tej bramki z jego serca spadł ogromny kamień. Kapitan biało-czerwonych uronił także łzy prawdziwego szczęścia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze