Richarlison Brazylia - Serbia

Autor: TVP Sport screen Richarlison Brazylia - Serbia

gol stadiony świata

Spektakularna bramka w meczu Brazylia - Serbia! Richarlison zabawił się jak na treningu, strzał palce lizać [WIDEO]

2022-11-24 21:44

Kibice oglądający mecz Brazylia - Serbia mieli okazję obejrzeć jedną z najładniejszych, jeśli nie najładniejszą bramkę, jaka do tej pory padła na mistrzostwach świata w Katarze. Richarlison po trafieniu do siatki po raz pierwszy, chwilę później podwyższył prowadzenie na 2:0 i zrobił to w sposób spektakularny. Podbił sobie piłkę i uderzył z czegoś na kształt przewrotki.

O ile w pierwszej części spotkania Brazylia - Serbia, "Canarinhos" uderzali głową w mur i nie byli w stanie przebić się przez defensywę ekipy z Europy, tak po przerwie wreszcie udało im się pokonać golkipera rywali. Pierwsze trafienie Richarlisona padło po dobitce, jednak już kilka minut później napastnik grający na co dzień dla Tottenhamu pokazał swój kunszt piłkarski. Zabawił się jak na treningu.

Cudny gol Richarlisona! Zabawił się w meczu Brazylia - Serbia. Spektakularne trafienie

Po dośrodkowaniu w pole karne, Richarlison wykorzystał fakt, że nie był przesadnie pilnowany przez rywali i w uderzeniu na bramkę strzeżoną przez Vanji Milinkovicia-Savicia, nie przeszkodził mu nawet fakt, że dostał piłkę za plecy i był tyłem ustawiony do bramki. Uderzenie z czegoś na kształt przewrotki okazało się nie tylko mocne, ale również piekielnie celne, bo golkiper Serbii nie był w stanie sięgnąć piłki.

Czy Brazylia wygra mistrzostwa świata w Katarze?

TO będzie najważniejszy mecz Polaków na mundialu!

Posłuchaj komentarza przed spotkaniem z Arabią Saudyjską!

Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.