Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Wzruszające spotkanie!

Wojciech Szczęsny spotkał się ze swoim synkiem przed Polska - Francja. Marina wszystko pokazała, piękne sceny

2022-12-04 13:18

Wojciech Szczęsny w trakcie meczów mistrzostw świata wykazuje się wielką klasą i jest niekwestionowanie największą gwiazdą polskiej kadry w trakcie mistrzostw świata w Katarze. Mimo dobrych występów zawodnik nie miał okazji spotkać się ze swoją rodziną i nastąpiło to dopiero na kilka godzin przed meczem Polska - Francja. Marina, piosenkarka i ukochana golkipera pokazała na swoich mediach społecznościowych wzruszające spotkanie rodziny.

Wojciech Szczęsny nie odpoczywa w trakcie mistrzostw świata w Katarze. Bramkarz Juventusu w trakcie zmagań w Katarze prezentuje wielką formę i bez niego ciężko byłoby marzyć o tym, aby Polacy zaszli w turnieju tak daleko. Marina Łuczenko-Szczęsna, pokazała na swoich mediach społecznościowych upragione rodzinne spotkanie z mężem. Nie brakowało wzruszających scen.

Wojciech Szczęsny spotkał się z rodziną przed meczem Polska - Francja. Marina i Liam okazują mu wielkie wsparcie

O tym, jak rodzina bramkarza reprezentacji Polski wspiera Wojciecha Szczęsnego mogliśmy przekonać się przy okazji rozmowy Mariny Łuczenko-Szczęsnej z "Super Expressem", gdzie powiedziała że jej synek ogląda mecze taty i jest wielkim miłośnikiem sportu.

- Liam ogląda mecze i przede wszystkim bardzo dobrze gra w piłkę nożną: dużo trenuje z tatą i sam też. Widać że piłka nożna jest częścią jego życia. Przy czym muzyka też - „This Is The Moment” potrafił całe zaśpiewać dwa dni po odsłuchaniu, co mam nagrane na wideo i co wzbudza zaskoczenie moich znajomych. Liam ma bardzo dużą pamięć do melodii i słów, ale chyba jeszcze większy talent ma piłkarski - mówiła Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz piosenkarka zamieściła na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazuje, jak spotkała się z bramkarzem reprezentacji Polski. Golkiper Juventusu widząc ukochaną i synka nie mógł ukryć radości i przytulił syna. Byliśmy świadkami wyjątkowo wzruszających scen.

Wojciech Szczęsny

i

Autor: instagram,com/marina_official
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze