Gareth Bale, Real Madryt

Autor: archiwum se.pl Najdroższym transferem tego lata był natomiast Gareth Bale. Real Madryt zapłacił za Walijczyka 91 milionów euro. Czy była już gwiazda Tottenhamu poradzi sobie na Santiago Bernabeu?

Debiut Bale'a w Realu Madryt. Strzał i gol!

2013-09-15 12:39

Gareth Bale w sobotnim meczu ligi hiszpańskiej zadebiutował w barwach Realu Madryt i... od razu strzelił gola. W 39. minucie Walijczyk wykończył akcję Daniela Carvajala. Trafił także Cristiano Ronaldo, ale "Królewscy" zaledwie zremisowali 2:2 z Villarreal.

Gareth Bale i Cristiano Ronaldo kosztowali Real łącznie prawie 200 milionów euro. W sobotę razem wybiegli na boisko. Walijczyk rozpoczął mecz na prawym skrzydle i w debiucie strzelił gola dającego remis 1:1. Był to pierwszy strzał Bale'a w meczu. Na 2:1 podwyższył Ronaldo, ale 20 minut przed końcem Giovani dos Santos wyrwał punkt dla "Żółtej Łodzi Podwodnej".

Bale zagrał 62. minuty i zszedł z boiska przy stanie 1:1.