Arkadiusz Milik pokazał się z nową dziewczyną. Ta piękność lubi odważne zdjęcia

2022-02-14 22:13
Arkadiusz Milik, Agata Sieramska
Autor: Instagram / arekmilik, agatycze Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

Walentynki to piękne święto dla każdego zakochanego. Arkadiusz Milik potwierdził wcześniejsze plotki, że i jemu udało się poukładać kwestie życia prywatnego. W najnowszym wpisie na Instagramie napastnik kadry potwierdził związek z nową dziewczyną. Po rozstaniu z Jessiką Ziółek, Milik jest w związku z Agatą Sieramską. O tej relacji mówiło się już od wielu tygodni!

Radosne informacje przekazał Arkadiusz Milik. Polski napastnik Olympique'u Marsylia przez długi czas pozostawał singlem. W końcu pojawiły się pierwsze plotki o tym, że po rozstaniu z Jessiką Ziółek, Milik ułożył sobie życie z nową kobietą. Mówiono o tym, że jest nią popularna influencerka Agata Sieramska. Brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia z ich strony. W końcu jednak piłkarz zdecydował się na opublikowanie wspólnej fotografii. Zrobił to w wyjątkowy dzień Walentynki, czyli święto zakochanych.

NIE PRZEGAP! Nowa dziewczyna Milika pokazała mięśnie brzucha. Nawet Lewandowska może pozazdrościć

Arkadiusz Milik pokazał się z nową dziewczyną

Arkadiusz Milik pokazał wspólne zdjęcie z ukochaną na profilu na Instagramie. Piłkarz Olympique'u Marsylia obejmował piękną Sieramską, a ta prezentowała kolczyk znajdujący się w uchu. Opis zdjęcia nie pozostawia żadnych wątpliwości. Serce potwierdza wcześniejsze plotki o relacji Milika z "Agatycze".

Zobacz zdjęcia nowej dziewczyny Arkadiusza Milika w galerii poniżej!

Kim jest Agata Sieramska?

Piękna modelka to znana influencerka o pseudonimie Agatycze, na Instagramie obserwuje ją blisko 80 tysięcy fanów. Na co dzień Agata próbuje zmobilizować swoich obserwujących do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Może w przyszłości będzie dla Polek takim wzorem, jakim jest Anna Lewandowska? Milik wcześniej był związany z Jessicą Ziółek, której nawet się oświadczył. Wszyscy myśleli, że zbliża się ślub, aż tu nagle gruchnęła inna informacja. Od początku tego roku wróbelki coraz głośniej ćwierkały najpierw o kryzysie w związku, a potem o rozstaniu pary. Teraz nikt już nie ma co do tego wątpliwości.

NIE PRZEGAP! Po tym zdjęciu żony Kubackiego kibice wpadli w zachwyt. Wystarczył jeden szczegół, publiczne wyznanie

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze