Robert Lewandowski dostał zakaz występu od Bayernu?

i

Autor: Beata Rozpędska / Super Express Robert Lewandowski dostał zakaz występu od Bayernu?

Bayern zabronił Lewandowskiemu zagrać z Węgrami?! Szokująca teza, jest odpowiedź Sousy

2021-11-16 15:13

Najpierw po ogłoszeniu decyzji o absencji Roberta Lewandowskiego (33 l.) w meczu z Węgrami, a potem po porażce 1:2, wśród polskich kibiców zawrzało. Niektórzy fani pod stadionem grzmieli, że gdyby wiedzieli to wcześniej, wcale nie kupiliby biletów. Później nie brakowało opinii, że Lewandowski i Sousa przekombinowali, ale też pojawiły się oskarżenia w kierunku Bayernu Monachium.

O całą sytuację został zapytany po meczu trener reprezentacji Węgier Marco Rossi. - Myślę, że Lewandowski nie zagrał z nami z tego samego powodu, z którym i ja miałem do czynienia. Niemieckie kluby żądają, by ich piłkarze odpuszczali niektóre mecze. Uważam, że Bayern wywarł presję na polskiej kadrze, by Lewandowski nie wystąpił. Ta decyzja mogła zapaść z inicjatywy klubu - wypalił trener Rossi.

„Super Express” oczywiście zapytał o całą sytuację i słowa Rossiego selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousę. - Musimy podejmować decyzje i to robimy. Nie ma to nic wspólnego z klubami. Biorę odpowiedzialność za swoje decyzje, a nie klubu. Musimy ponosić tę odpowiedzialność – powiedział Sousa, który tę decyzję argumentował chęcią nauczenia odpowiedzialności młodych zawodników.

Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Robercie Lewandowskim! Cierpkie słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa

- Kiedy zapewniliśmy sobie grę w barażach, pomyślałem, że to dobry moment, by „zbudować” młodych graczy, nauczyć ich odpowiedzialności, wykształcić nowych liderów... Niestety nie wszyscy byli w poniedziałek w najwyższej formie – tłumaczył Sousa. Wypoczęty Lewandowski jest już w Monachium i przygotowuje się do piątkowego meczu ligowego Bayernu z Augsburgiem.

Cezary Kulesza nie przebierał w słowach po meczu Polska - Węgry! Napisał wprost, co myśli o postawie Polaków. Jest mowa o błędach

Sonda
Czy Tymoteusz Puchacz powinien grać w reprezentacji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze