Jan Tomaszewski aż się zagotował mówiąc o Robercie Lewandowskim! Cierpkie słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski

2021-11-16 11:20

Po słabym występie Biało-czerwonych w meczu Polska - Węgry, na trenera Paulo Sousę oraz zawodników reprezentacji Polski spadła ogromna krytyka ze strony fanów, którzy nie są zadowoleni z rezultatu i porażki 1:2. O kilka słów komentarza pokusił się również Jan Tomaszewski, który niejednokrotnie udowadniał już, że ma cięty język. Tym razem oberwało się m.in. Robertowi Lewandowskiemu, który nie pojawił się na murawie.

Przed meczem Polska - Węgry, przyszłość Biało-czerwonych w barażach przed zbliżającymi się mistrzostwami świata była w rękach reprezentacji Polski. Korzystny wynik pozwoliłby zająć miejsce wśród rozstawionych drużyn, co znacznie ułatwiłoby walkę o przepustkę do Kataru. Niestety Polacy przegrali 1:2 po słabej grze, która spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów, dziennikarzy i ekspertów. Jan Tomaszewski również zdecydował się powiedzieć kilka słów o tym, co Polacy zaprezentowali na PGE Narodowym, a przy okazji odnieść się również do Roberta Lewandowskiego i jego absencji w meczu Polska - Węgry. 

Cezary Kulesza nie przebierał w słowach po meczu Polska - Węgry! Napisał wprost, co myśli o postawie Polaków. Jest mowa o błędach

Legendarny bramkarz reprezentacji Polski nie mógł zrozumieć, dlaczego Robert Lewandowski zagrał całe spotkanie z o wiele niżej notowaną Andorą, a nie pojawił się na murawie w meczu Polska - Węgry. - A przepraszam, po co Lewy miał grać z Andorą w ogóle?! On był potrzebny na mecz z Węgrami! Robert powinien grać… no przecież kapitan no ciągnie ten zespół i niejednokrotnie to udowadniał  wyznał Jan Tomaszewski.

Mateusz Borek podał zatrważające informacje. PZPN straci gigantyczne pieniądze? Szokująca kwota

Zobaczcie memy po meczu Polska - Węgry, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Jan Tomaszewski ostro o Robercie Lewandowskim! Legendarny bramkarz nie gryzł się w język

Golkiper, który w przeszłości strzegł polskiej bramki nie ukrywał, że jego zdaniem Lewandowski sam powinien naciskać na to, aby pojawić się w tak ważnym meczu. - Ja mam tutaj pretensje do Robert. Nawet gdyby Sousa go nie widział w składzie, to on powinien powiedzieć „trenerze, ja chcę grać”. Bo dla mnie ważniejsza jest ojczyzna. Oczywiście, Bayern Monachium jest bardzo ważny i jeszcze Sousa to tłumaczy, że zmiennik Roberta jest kontuzjowany… A co mnie obchodzi Bayern Monachium?! - dopytywał Tomaszewski.

TVP pokazało kompromitujące zachowanie Puchacza. To się nie mieści w głowie, kibice wściekli

Kiedy baraże el. MŚ 2022? Z kim Polska zagra w barażach?

Biało-czerwoni przed meczem Polska - Węgry potrzebowali korzystnego rezultatu, aby zapewnić sobie bycie rozstawionym, jednak po porażce 1:2, pozycja Polaków zależy od wyników pozostałych meczów eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata. O tym, z kim Polacy powalczą o przepustkę na Mistrzostwa Świata w Katarze, dowiemy się, gdy wszystkie spotkania zostaną rozegrane. Obecnie Polacy zajmują 6. miejsce wśród drużyn, które powalczą w barażach, czyli ostatnią lokatę, która daje rozstawienie w rywalizacji. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Baraże rozegrane zostaną w dniach 24-29 marca 2022 roku. 

Jan Tomaszewski zaapelował pilnie do Cezarego Kuleszy. Powiedział, co trzeba zrobić z Sousą

Sonda
Czy Polska awansuje do mundialu w Katarze dzięki barażom?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze