Kacper Kozłowski

i

Autor: Cyfra Sport Kacper Kozłowski

Bomba transferowa reprezentanta Polski?! Czegoś takiego jeszcze nie było

2021-10-03 11:49

Kacper Kozłowski to z pewnością jedno z najbardziej gorących nazwisk występujących wciąż w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Po tym, jak pomocnik dostał się do reprezentacji Polski, lada chwila może zapracować także na transfer do zagranicznego klubu. Teraz w jego kontekście pojawiła się nazwa prawdziwego giganta.

Kacper Kozłowski znalazł się na ustach wszystkich po tym, jak stał się najmłodszym zawodnikiem w historii mistrzostw Europy. Pomocnik dostał szansę od selekcjonera Paulo Sousy w meczu z Hiszpanią. Pokazał się z dobrej strony, ale nawet pomimo zainteresowania ze strony większych ekip nie zdecydował się na opuszczenie Pogoni Szczecin już latem. Wydaje się jednak, że moment wyfrunięcia utalentowanego gracza z kraju nastąpi lada chwila.

Zobacz też: Dom gwiazdora futbolu przeszukany! Poważne zarzuty w tle

Brytyjski "Mirror" podaje, że następnym przystankiem w karierze Kacpra Kozłowskiego może okazać się Liverpool. "The Reds" są zaintersowani ściągnięciem gracza prosto z polskiej ligi, a zapewne później już do samego zawodnika należałoby przekonanie trenera Juergena Kloppa, że warto postawić na niego w zespole, a nie wysyłać na wypożyczenia. Pogoń jednak ma niechętnie zapatrywac się na możliwość rozstania ze swoim talentem już w zimowym oknie transferowym, wobec czegos bardziej prawdopodobny wydaje się taki ruch latem.

Zagadk budzi także suma odstępnego. Pogoń Szczecin z całą pewnością ma chrapkę, aby pobić rekord transferowy jeżeli chodzi o transakcję wychodzącą z polskiej ligi. Najbliższe miesiące ostatecznie zadecydują o przyszłości Kacpra Kozłowskiego, ale podobne doniesienia z całą pewnością nie biorą się znikąd. Nie można wykluczyć, że zawodnik już wkrótce trafi do ekipy określanej mianem prawdziwego giganta.

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze