Diego Costa

i

Autor: AP Diego Costa

Dom gwiazdora futbolu przeszukany! Poważne zarzuty w tle

2021-10-03 7:38

Jak świat futbolu długi i szeroki, tak zna również i przypadki związane z uwikływaniem się znanych postaci w różne trudne sytuacje. Tak też jest teraz w przypadku byłego gwiazdora Atletico Madryt czy Chelsea, Diego Costy. Przedstawiciel gracza odpiera jednak zarzuty i twierdzi, że to, co się wydarzyło, wyłącznie godzi w wizerunek jego klienta.

Diego Costa przez lata występował na najwyższym europejskim poziomie. Sukcesy święcił zwłaszcza w barwach Atletico Madryt, z którym wywalczył m.in. mistrzostwo Hiszpanii oraz zaszedł do finału Ligi Mistrzów. Później przeniósł się do Chelsea, z której następnie wrócił do stolicy Hiszpanii. Występował także w reprezentacji tego kraju, mimo że pochodzi z Brazylii. I to właśnie do Kraju Kawy zaprowadziły go ostatnie miesiące, a konkretnie do Atletico Mineiro.

Zobacz też: Dymy na FAME MMA 11. Radzikowski nie wytrzymał. Musiała wkroczyć ochrona

Jak donosi brazylijskie "Globo", będąc w Brazylii Diego Costa miał stać za sterami osobliwego "projektu" wykorzystującego firmy bukmacherskie do prania brudnych pieniędzy i oszustw podatkowych. W efekcie policja przeszukała mieszkanie piłkarza. Z takim podejściem nie godzi się przedstawiciel zawodnika, który uważa, że jest to nic innego jak tylko godzenie w dobry wizerunek zawodnika, przez co ten poniesie wysokie straty moralne.

Adwokat zastrzega także, że Diego Costa nie ma się przed czym bronić, ponieważ nie udowodniono mu żadnej winy. Sprawa w najbliższych tygodniach z pewnością będzie jednak miała swój ciąg dalszy. Jeżeli byłemu napastnikowi reprezentacji Hiszpanii zostaną udowodnione opisane wyżej przewinienia, będzie mu groziła surowa kara.

Wojtek Gola ZAATAKOWANY przez TATĘ FERARRIEGO
Najnowsze