Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Nie ma wątpliwości!

Boniek wróży przyszłość reprezentanta Polski! Mówi o transferze, to może być hit!

2022-09-29 7:20

Zbigniew Boniek postanowił skomentować sprawę Jakuba Kiwiora, który przebojem wdarł się do reprezentacji Polski i pokazał, że może być godnym następcą Kamila Glika. Zdaniem byłego prezesa PZPN, gracz włoskiej Spezii zrobi wielką karierę, a już teraz dochodzą go słuchy względem tego, że pojawiło się ogromne zainteresowanie względem Polaka.

Zbigniew Boniek postanowił powiedzieć o sprawie Jakuba Kiwiora. Gracz włoskiej Spezii stał się prawdziwym bohaterem polskich kibiców po Lidze Narodów i teraz tak naprawdę ciężko wyobrazić sobie, aby Czesław Michniewicz nie stawiał w kadrze na uzdolnionego obrońcę. Zdaniem Zbigniewa Bońka, obrońca znalazł się na celowniku wielu klubów, które chciałyby go pozyskać. Czy będziemy świadkami transferu?

Czesław Michniewicz nie owijał w bawełnę mówiąc o Krychowiaku. Wytknął mu jedno, szczera ocena

Boniek komplementuje Kiwiora. Powiedział o jego zaletach

Trzeba przyznać, że ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski było dla wielu graczy szansą, aby udowodnić swoje umiejętności przed powołaniami na mundial. Swoją szansę bez wątpienia wykorzystał obrońca Spezii, Jakub Kiwior, który zaliczył świetne spotkanie przeciwko Walii i był jednym z tych, którzy przyczynili się do zwycięstwa.

- - Kiwior to utalentowany piłkarz, ciągle się rozwija. Jest silny, lewonożny, dobrze wyszkolony technicznie - chwalił Boniek Kiwiora redakcji "Retesport".

Jakub Kiwior może zostać bohaterem transferu. Istnieje zainteresowanie

Dobra gra młodego piłkarza przekłada się na to, że mają się nim już teraz interesować znane kluby. Bardzo głośno w mediach jest o zainteresowaniu legendarnego AC Milan, które ma chcieć pozyskać Polaka jeszcze w tym roku. Zdaniem Bońka, istnieje duże zainteresowanie postacią reprezentanta Polski, ale jak na razie, były szef PZPN nie podał listy klubów gotowych zakontraktować gracza.

-  Kiwior będzie jednym z bohaterów kolejnego okienka transferowego. Wiem, że kilka klubów jest nim zainteresowanych - dodał były prezes PZPN w rozmowie z "Retosport".

Dramat rywali Polaków przed mundialem. Media grzmią! To znakomite wieści dla ekipy Czesława Michniewicza

Sonda
Czy Jakub Kiwior poradziłby sobie w AC Milan?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze