Fernando Santos

i

Autor: AP PHOTO Fernando Santos

Ma jasne oczekiwania!

Były reprezentant Polski szczerze o wyborze nowego selekcjonera. Tego chciałby najbardziej, nie może sie doczekać

2023-01-23 22:08

Powołanie Fernando Santosa na funkcje trenera reprezentacji Polski wzbudziło wielkie emocje wśród fanów i ekspertów piłkarskich w całej Polsce. Swoją opinią w sprawie postanowił podzielić się w rozmowie ze "sport.pl" Jacek Krzynówek, który powiedział, że nie może doczekać się na konferencję selekcjonera, jak też chciałby, aby jego praca była dla kadry tym, czym przed laty była praca Leo Beenhakkera.

Cezary Kulesza ogłosił 23 stycznia 2023 roku, że nowym trenerem reprezentacji Polski zostanie Fernando Santos, Były trener Greków i Portugalczyków budzi ciepłe skojarzenia Jacka Krzynówka, który w rozmowie ze "sport.pl", ma nadzieję na to, że Portugalczyk zrobi to, co zrobił przed laty Leo Beenhakker. Padły jasne słowa.

Jacek Krzynówek o Fernando Santosie. Ma wielką nadzieję na powtórkę z Beenhaakera

Jak przyznał Krzynówek, wprost nie może się doczekać, aż zobaczy konferencję prasową z udziałem nowego selekcjonera Polaków.

-  Jest to duże zaskoczenie, bo w eterze nie było jego nazwiska, nie podawano go. Zobaczymy, jak to dalej będzie wyglądać, jak będzie ze sztabem, bo o tym też jest dyskusja. Jest dużo niewiadomych. Czekam z niecierpliwością na konferencję - mówił były piłkarz w Sport.pl LIVE.

Jak mówi były zawodnik m.in. Bayeru Leverkusen i Hannoveru 96, ma on nadzieję na to, że szkoleniowiec będzie dla kadry tym, kim przed laty był Leo Beenhakker.

- Ja bym bardziej chciał kadencji Leo Beenhakkera, gdzie Leo dotarł do nas i szatnia była razem z nim i wszyscy widzieliśmy, jak ta drużyna się zmieniała, mimo pierwszych niepowodzeń. Pamiętamy, że pierwszy mecz eliminacji przegraliśmy, drugi zremisowaliśmy, były ciężkie początki. Teraz pierwszy mecz jest przed nami w niedługim okresie, tego czasu jest naprawdę mało. Trener będzie musiał do zawodników dotrzeć. To będą trzy-cztery jednostki treningowe i od razu mecz. Duża niewiadoma. Chciałbym, żeby to wyglądało jak kadencja Leo Beenhakkera, żeby najważniejszy był też wynik i udało się awansować na wielką imprezę - powiedział Krzynówek w rozmowie ze "sport.pl".

Sonda
Fernando Santos odniesie sukcesy z reprezentacją Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze