Były reprezentant Polski zwraca uwagę na tego trenera. "Zdecydowanie postawiłbym na niego"

2022-01-28 15:43
Andrzej Niedzielan
Autor: Cyfrasport Andrzej Niedzielan

Niebawem poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Kandydatów było wielu. W tym gronie Polacy jak i cudzoziemcy. Andrzej Niedzielan, były napastnik reprezentacji Polski, wskazał szkoleniowca, który jego zdaniem powinien przejąć kadrę. - Zdecydowanie postawiłbym na niego - powiedział Niedzielan w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Niedzielan ma za sobą występy w reprezentacji Polski. Zagrał w drużynie narodowej 19 meczów, strzelił pięć goli. Kogo były kadrowicz widziałby na stanowisku trenera "Biało-czerwonych"? Tym szkoleniowcem jest Maciej Skorża, obecny trener Lecha Poznań. Przed laty pracował z nim w Wiśle Kraków. Od początku tego sezonu Skorża prowadzi "Kolejorza". Odmienił klub z Wielkopolski, z którym rundę jesienną zakończył na pierwszym miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Poznański klub w tym roku obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia. Celem numerem 1 jest zdobycie mistrzostwa Polski. - Zdecydowanie postawiłbym na Macieja Skorżęzaznaczył Andrzej Niedzielan w rozmowie z naszym portalem. - Choć wiadomo, że władze Lecha w tym momencie się na to nie zgodzą. Jestem przekonany, że prędzej czy później nadejdzie jego czas. Trener Skorża jest przygotowany do pracy z reprezentacją w dłuższej perspektywie - przekonywał Andrzej Niedzielan na łamach naszego portalu.

Zdzisław Kręcina o angażu Andrija Szewczenki w kadrze Polski. Były sekretarz wprost o zarobkach dla Ukraińca

Sonda
Czy Andrij Szewczenko byłby dobrym trenerem dla reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze