Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

It is your birthday.

Cezary Kulesza nagle zwrócił się do Zbigniewa Bońka. Tak zwrócił się do niego publicznie. Poruszenie w sieci

2024-03-03 11:17

Zwrócił się jak prezes do prezesa. W końcu dzień szczególny, urodziny obchodzi "Zibi", legendarny reprezentant Polski, a jeszcze całkiem niedawno sternik w PZPN. Świętujący dziś 68. urodziny Zbigniew Boniek otrzymał również życzenia od Cezarego Kuleszy.

Zbigniew Boniek to jedna z najważniejszych postaci polskiej piłki, choć będąca ostatnio nieco z boku. Były prezes PZPN czuje się jednak dobrze na emeryturze, komentując na bieżąco piłkarskie wydarzenia. W latach 2012-2021 był szefem piłkarskiej centrali w Polsce, odbudowując kompletnie upadły wcześniej wizerunek Polskiego Związku Piłki Nożnej.

ZOBACZ: Wielka awantura po gigantycznym skandalu w meczu Realu. Są zniszczenia. Nie mieści się w głowie, do czego doszło

Od sierpnia nowym szefem PZPN jest Cezary Kulesza, którego kadencja, mówiąc najłagodniej, nie jest usłana różami. Obecnie panujący prezes PZPN zwrócił się do byłego, ale nie z prośbą o poradę, a po prostu z życzeniami. "Zibi @BoniekZibi! Wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Niech Twoje życie nadal będzie pełne pasji i pozytywnej energii. Wiele radości na każdym - nie tylko golfowym - polu." - napisał Cezary Kulesza na portalu X (całkiem niedawno Twitter). Co ciekawe, odezwał się pod tym wpisem Kazimierz Greń, znany niegdyś działacz PZPN i wielki antagonista Bońka. "Jak również szybkiego powrotu do Polski !" - napisał Greń.

Najnowsze