Cezary Kulesza zachwycony po zwycięstwie Roberta Lewandowskiego w plebiscycie FIFA. Internauci nie mogli powstrzymać radości

2022-01-17 22:49
Cezary Kulesza, prezes PZPN
Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza, prezes PZPN

Cezary Kulesza, jak i tysiące polskich internautów nie mogli powstrzymać wielkiej radości, która ogarnęła fanów po zwycięstwie Roberta Lewandowskiego w plebiscycie FIFA The Best. Reakcje internautów pokazują, z jaką radością spotkało się wyróżnienie dla gwiazdora reprezentacji Polski. Trzeba przyznać, że wśród kibiców polskiej piłki nożnej wybuchła wielka ekstaza, której wprost nie da się pohamować.

Robert Lewandowski został dziś wyróżniony przez FIFA nagrodą najlepszego piłkarza roku 2021, co wzbudziło wielką radość ze strony fanów polskiej piłki. Prezes PZPN, Cezary Kulesza, jak też, chociażby Mateusz Borek, Jacek Gmoch, przekazali swoje gratulacje dla najlepszego piłkarza globu. Twitter wprost zapłonął.

Tak głosował Leo Messi w plebiscycie FIFA! Kuriozalne zachowanie Argentyńczyka, zlekceważył Lewandowskiego

Robert Lewandowski najlepszy na świecie. Twitter komentuje

Cezary Kulesza w swoim wpisie na Twitterze pogratulował Robertowi Lewandowskiemu i przyznał, że to wielkie szczęście żyć w czasach, kiedy można oglądać grę napastnika Bayernu Monachium.

- Mamy wielkie szczęście oglądać na żywo najlepszego polskiego piłkarza w historii! Zdobycie drugi rok z rzędu przez Roberta Lewandowskiego nagrody FIFA jest tego potwierdzeniem. Jestem przekonany, że przed nim kolejne wyzwania i rekordy. Brawo „Lewy”, jesteś najlepszy - napisał Cezary Kulesza na swoim koncie na Twitterze.

- Oj Dzieje się!!!!!! Robert Lewandowski Najlepszy na Świecie znowu!!!!! Wielkie Gratulacje!!!! - napisał Jacek Gmoch na Twitterze.

Anna Lewandowska świętuje z mężem nagrodę od FIFA! Wszystko pokazała, radość aż wylewa się ze zdjęcia

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z gali Złotej Piłki, przejdź do galerii poniżej.

Mateusz Borek dumny z Roberta Lewandowskiego. Ważne słowa dziennikarza

Swoje gratulacje przekazał także Mateusz Borek, który zwrócił uwagę na zachowanie redakcji France Football, która to uznała, że na "Złotą Piłkę" za rok 2021 o wiele bardziej zasługuje Leo Messi.

- Duma. Gratulacje Robert Lewandowski. Halo, France Football, co z nagrodą za 2020 rok, o którą wnioskował Messi? Już zapomnieliście i temat zamieciony pod dywan? - skomentował Mateusz Borek.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze