Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz bezlitośnie zażartował z Mateusza Klicha! Wszystko się nagrało, piłkarze skwitowali to śmiechem [WIDEO]

2022-06-03 14:08

Materiały, które pojawią się w sieci przy okazji kolejnych zgrupowań reprezentacji Polski niejednokrotnie już pokazywały sytuacje, o których kibice nie mogli mieć pojęcia. Nie inaczej było tym razem, kiedy na YouTubie pojawił się materiał o meczu Polska - Walia. Okazuje się, że Czesław Michniewicz w dość nietypowy sposób postanowił przywitać zawodników, którzy pojawili się na zgrupowaniu, w tym Mateusza Klicha.

Polacy mają już za sobą pierwsze spotkanie Ligi Narodów pomimo tego, że zgrupowanie Biało-czerwonych rozpoczęło się dopiero przed kilkoma dniami. Podobnie, jak przy okazji poprzednich spotkań Polaków, tak i teraz kibice otrzymali materiał wideo, na którym widać co działo się na zgrupowaniu podczas jego pierwszych dni. Uwagę może zwrócić fakt, jak trener Czesław Michniewicz, który w piątek po treningu miał opuścić zgrupowanie, przywitał na pierwszym treningu swoich zawodników. Śmiechom nie było końca.

Poważne problemy reprezentacji Michniewicza! Krychowiak opuścił zgrupowanie, ważny powód

Tak Czesław Michniewicz przywitał piłkarzy na zgrupowaniu. Zażartował z Mateusza Klicha przy wszystkich

Selekcjoner Biało-czerwonych rozpoczął spotkanie od gratulacji dla wszystkich zawodników, którzy wywalczyli trofea podczas minionego już sezonu - zarówno tytuły mistrzowskie, jak i Puchary krajowe i europejskie. Po tym postanowił zwrócić się jeszcze z gratulacjami do Mateusza Klicha, czym rozśmieszył zgromadzonych na treningu piłkarzy. 

Kolejny zawodnik chce odjeść z Bayernu Monachium! Gwiazdor Bawarczyków pójdzie w ślady Lewandowskiego? Szokujące wieści

Sonda
Czy lubisz Czesława Michniewicza?
Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza

Michniewicz zażartował z Mateusza Klicha na zgrupowaniu. Piłkarze nie powstrzymali śmiechu

Trener Michniewicz postanowił bowiem w żartobliwy sposób pogratulować pomocnikowi utrzymania się w Premier League. - I gratulacje dla tych, którzy się cudem utrzymali... gdzie jest ten z Leeds United? - dopytywał w żartach trener Michniewicz. - Posadzili go na ławce i dzięki temu się utrzymali - dodał selekcjoner, co piłkarze zgromadzeni na murawie skwitowali śmiechem. 

Czesław Michniewicz opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski! Ważny wyjazd trenera Biało-czerwonych

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze