Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski! Ważny wyjazd trenera Biało-czerwonych

2022-06-03 8:42

Po pierwszym, czerwcowym meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski może cieszyć się z cennych trzech punktów, ale jednocześnie musi przygotować się na dwa arcytrudne spotkania z Belgią oraz Holandią. Przed trenerem Czesławem Michniewiczem więc sporo pracy, który postanowił opuścić w piątek zgrupowanie Biało-czerwonych i wybrać się na mecz najbliższych rywali.

Polacy rozpoczęli w Dzień Dziecka bój w Lidze Narodów, pokonując we Wrocławiu Walię 2:1 po ciężkim meczu. Trener Michniewicz błysnął jednak zmianami, bowiem to właśnie wprowadzeni na murawę Kamiński i Świderski zapewnili Biało-czerwonych komplet punktów. Teraz na Polaków czeka o wiele większe wyzwanie, bowiem 8 czerwca zmierzą się oni z Belgią, a trzy dni później z Holandią. Okazuje się, że selekcjoner reprezentacji Polski ma zamiar z bliska przyglądać się boiskowym poczynaniom najbliższych rywali Polaków.

Marcin Najman bezlitośnie podsumował Jacka Murańskiego! Wystarczyło jedno pytanie, żeby El Testosteron wypalił, jak z armaty

Ujawnili plany Czesława Michniewicza. Trener Polaków opuści zgrupowanie reprezentacji Polski, ma ważny powód

Jak ustalił Sebastian Staszewski z "Interii", trener Michniewicz będzie miał w piątek bardzo napięty grafik. Selekcjoner reprezentacji Polski co prawda rano normalnie poprowadzi zajęcie kadry, ale tuż po nich wyruszy na lotnisko, aby wylecieć do Belgii i obserwować mecz "Czerwonych Diabłów" z Holendrami z trybun. 

Obrzydliwe słowa Rosjanina o Polakach! Wypowiedź dziennikarza przyprawia o mdłości, aż ręce opadają

Sonda
Kto wygra mecz Belgia - Polska?
Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza

Czesław Michniewicz opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski. Ważny wyjazd trenera Biało-czerwonych

Selekcjoner Czesław Michniewicz w piątek wybierze się do Brukseli, żeby obejrzeć mecz Ligi Narodów Belgia - Holandia. Rano poprowadzi trening, a popołudniu wsiądzie w samolot. Wraz z Michniewiczem poleci szef banku informacji Hubert Małowiejski. - poinformował Staszewski ujawniając najbliższe plany trenera Biało-czerwonych. Mecz Belgia - Polska już w najbliższą środę 8 czerwca o godzinie 20:45

Kolega Lewandowskiego nie wytrzymał. Brutalnie podsumował zamieszanie wokół Polaka, mówi o wstydzie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze