Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Obrzydliwe słowa Rosjanina o Polakach! Wypowiedź dziennikarza przyprawia o mdłości, aż ręce opadają

2022-06-03 7:56

Rosyjskie media nie od dziś przekłamują rzeczywistość i plują jadem na potencjalnych wrogów, co nasiliło się do ataku Rosji na Ukrainę. Jednak nie tylko nasi wschodni sąsiedzi są oczerniani w państwowych mediach. Polacy również mogą nasłuchać się wielu rzeczy na swój temat. Tym razem jeden z "dziennikarzy" znów postanowił zaatakować reprezentację Polski w piłce nożnej, która jego zdaniem jest winna braku gry rosyjskiej kadry.

Nie jest tajemnicą, że rosyjskie media nie mają zbyt wiele wspólnego z rzetelnością i karmią obywateli kremlowską propagandą, która nieustannie pluje jadem na kolejne narody. Zjawisko to jednak nasiliło się od czasu ataku Rosji na Ukrainę. Sytuacja Putina i Rosjan na arenie międzynarodowej stale się pogarsza, co jednak nie stanowi problemu dla "dziennikarzy", którzy obarczają całą winą zachód... i Polaków. W jednym z programów w rosyjskiej telewizji mogliśmy się bowiem dowiedzieć, że to właśnie przez naszą kadrę swoich meczów nie rozgrywa kadra "Sbornej".

Marcin Najman bezlitośnie podsumował Jacka Murańskiego! Wystarczyło jedno pytanie, żeby El Testosteron wypalił, jak z armaty

Rosyjskie media znów szczują na Polaków! Skandaliczna wypowiedź o reprezentacji Polski, te słowa przyprawiają o mdłości

To właśnie z Polską Rosja miała zagrać w barażach do nadchodzących mistrzostw świata, jednak upór Cezarego Kuleszy i PZPN sprawił, że "Sborna" została wykluczona z rozgrywek. Od tamtej pory Rosjanie nie zagrali ani jednego meczu, ponieważ brakuje chętnego na takie spotkanie. To, zdaniem rosyjskiego dziennikarza jest winą polskiej kadry. Biało-czerwoni zostali zmieszani z błotem, a te słowa mogą przyprawić o mdłości.

Kolega Lewandowskiego nie wytrzymał. Brutalnie podsumował zamieszanie wokół Polaka, mówi o wstydzie

Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza

Obrzydliwe słowa rosyjskiego "dziennikarza". Całą winą obarczył reprezentację Polski, aż ręce opadają

Już skandaliczne wypowiedzi Antona Anisimowa z "MaczTV" o reprezentacji Ukrainy mogą sprawić, że widzowie spoza Rosji będą załapać się za głowę, jednak zabierając głos w sprawie Polaków, "dziennikarz" zaprezentował jeszcze większe dno. - Polacy płakali tak jak twoi Ukraińcy. Dosłownie. Dlaczego nie miałbym później nazwać ich podłymi stworzeniami? Powtórzę to jeszcze sto razy. Nie widziałem reprezentacji Rosji od 6 miesięcy dzięki waszym Polakom. A ty chcesz, żebym rozmawiał o piłce nożnej? - dopytywał retorycznie na antenie Anisimow. 

Lekarz reprezentacji Polski przekazał informacje w sprawie zdrowia Bielika! Kibice doczekali się ostatecznej diagnozy

Najnowsze