Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz zaskoczy wszystkich? Wielka niewiadoma. Szkocja - Polska PRZEWIDYWANE SKŁADY

2022-03-24 7:14

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Już w czwartkowy wieczór ponownie zobaczymy reprezentację Polski w akcji. Dla biało-czerwonych będzie to nowy rozdział w historii, bo na ławce trenerskiej po raz pierwszy zobaczymy Czesława Michniewicza. Szkoleniowiec w meczu towarzyskim na pewno będzie chciał przetestować parę rozwiązań, a wielką zagadką jest skład, jaki wybiegnie w Glasgow.

Po tygodniach wielkiego zamieszania, po wielu dniach niepewności dotyczących najpierw selekcjonera reprezentacji Polski, a następnie ostatecznego formatu barażów, w końcu można skupić się na aspektach wyłącznie sportowych. W czwartkowy wieczór dla biało-czerwonej kadry rozpocznie się nowy okres pod wodzą Czesława Michniewicza.

Lewandowski nie dokończył treningu. Poważny grymas bólu na twarzy. Pojawiły się ważne informacje

Jaki skład wybierze Michniewicz? Wszystko możliwe

Choć były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań w drużynie narodowej pracuje zaledwie kilka tygodni, najważniejszy test już za kilka dni. Wcześniej jednak Michniewicz będzie miał szansę przetestować pewne rozwiązania przed barażem o mistrzostwa świata. Polacy w Glasgow zmierzą się z reprezentacją Szkocji, a więc wymagającym rywalem.

Kompromitacja UEFA! Zaakceptowali wniosek Rosjan w sprawie organizacji Euro, śmiechu warte!

Od kilku dni trwa dywagacja, na jakie wyjściowe ustawienie zdecyduje się selekcjoner. Znaków zapytania jest wiele, a sam Michniewicz przyznaje, że będzie chciał dokonać kilku zmian względem tego, co zobaczymy we wtorek na Stadionie Śląskim. Pytanie, jak duże będą to zmiany i czy w wyjściowej jedenastce zobaczymy Roberta Lewandowskiego?

Sonda
Kto wygra mecz Szkocja - Polska

Szkocja - Polska PRZYPUSZCZALNY SKŁAD

Kapitan reprezentacji Polski może być oszczędzany przez selekcjonera. Zwłaszcza, że środowy trening napastnik opuścił z grymasem bólu na twarzy, co mogło przypomnieć, że o kontuzję nie jest trudno. A ewentualny brak Lewandowskiego w barażu o mistrzostwo świata byłby ogromnym ciosem dla biało-czerwonych.

Tym samym Michniewicz może zadecydować, że w Glasgow zawodnik Bayernu Monachium będzie odpoczywał. Interesować może również zestawieni obrony, bo najprawdopodobniej selekcjoner będzie chciał grać trójką obrońców i dwoma wahadłowymi. Niewykluczone, że Michniewicz we czwartek czymś zaskoczy.

Szkocja - Polska przypuszczalny skład

Wojciech Szczęsny - Kamil Glik, Jan Bednarek, Marcin Kamiński - Matty Cash, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Arkadiusz Reca - Zieliński, Szymański - Milik

Tak wygląda trening reprezentacji Polski przed meczem ze Szkocją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze