Arkadiusz Milik i Agata Agatycze Sieramska

i

Autor: Instagram/ arekmilik Arkadiusz Milik i Agata "Agatycze" Sieramska

przykry widok

Dramatyczna relacja dziewczyny Arkadiusza Milika. Spotkała ją bardzo przykra sytuacja, prosiła o wsparcie

2022-09-20 16:35

Arkadiusz Milik przebywa właśnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski i przygotowuje się do kolejnych meczów w kadrze. Napastnik Juventusu może liczyć na szczególne wsparcie swojej ukochanej, Agaty Sieramskiej. Dziewczyna polskiego piłkarza podzieliła się niedawno z fanami bardzo nieprzyjemną sytuacją, jaką ją spotkała. Musiała poprosić o radę.

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska już od pewnego czasu tworzą parę. Niedawno kobieta chwaliła się tym, jak mieszka ze swoich ukochanym w domu pod Turynem. Teraz doszło tam do nieprzyjemnej sytuacji, którą trenerka fitness zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych. Okazało się bowiem, że na tarasie domu sportowej pary pojawiło się ranne zwierzę!

Prezent dla Roberta Lewandowskiego wywołał ogromne poruszenie! Wystarczyło jedno zdjęcie i w sieci zawrzało. Poszło o ten szczegół

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6

Agata Sieramska podzieliła się dramatyczną historią

Partnerka Arkadiusza Milika całą sytuację zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie. Pokazała zdjęcie rannego ptaka, najpewniej sójki - Proszę, pomóżcie, co robić? Wpadła mi sójka na taras, poturbowana, ze złamanym skrzydłem. Serce mi pęka. Czy ktoś pomaga w takich sytuacjach? Mogę gdzieś zadzwonić? - pytała Agata Sieramska publikując fotografię zwierzęcia. Widać, że bardzo zależało jej na jak najlepszej pomocy dla rannej sójki.

Agata Sieramska

i

Autor: Instagram / Agata Sieramska Agata Sieramska

Czesław Michniewicz otwarcie o problemie reprezentacji Polski! Selekcjoner nie owijał w bawełnę, to jest bolączką jego kadry

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja została opanowana, bowiem w kolejnej relacji Agata Sieramska podziękowała wszystkim za pomoc. Niewykluczone, że zwierzęciem zajęły się służby weterynaryjne. Po wpisach partnerki Milika widać, że los zwierząt nie jest jej obojętny.

Agata Sieramska

i

Autor: Instagram / Agata Sieramska Agata Sieramska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze