Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

symboliczny podarunek

Prezent dla Roberta Lewandowskiego wywołał ogromne poruszenie! Wystarczyło jedno zdjęcie i w sieci zawrzało. Poszło o ten szczegół

2022-09-20 15:19

Reprezentacja Polski lada moment rozegra dwa ostatnie mecze fazy grupowej Ligi Narodów, mierząc się najpierw z Holandią, a później z Walią. To jedne z ostatnich przygotowań dla Polaków przed nadchodzącym mundialem. Na specjalnym spotkaniu na Stadionie Narodowym Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, spotkał się z Andrijem Szewczenką, byłym selekcjonerem kadry Ukrainy. Legendarny napastnik podarował Polakowi specjalną opaskę kapitańską i zwrócił się do niego z prośbą.

Reprezentacja Polski nie bez trudu wywalczyła sobie awans na mistrzostwa świata w Katarze. Aby tam pojechać, Polacy musieli pokonać w barażach Szwecję. Podobną drogę do przejścia mieli Ukraińcy, którzy jednak nie zdołali przebić się przez baraże, w finale przegrywając 0:1 z Walią. Okazuje się jednak, że jeden z symboli Ukrainy może się na katarskim mundialu pojawić. Mowa o opasce kapitańskiej w barwach tego kraju, którą Andrij Szewczenko przekazał właśnie Robertowi Lewandowskiemu. Cała sytuacja ma wymiar symboliczny.

Taką rolę Robert Lewandowski ma spełniać w Barcelonie. Tak to widzi Christo Stoiczkow, legenda klubu z Katalonii

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!

Szewczenko z wielką prośbą do Lewandowskiego

Całą sytuację zrelacjonował m.in. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. Dziennikarz przekazał na Twitterze, że Szewczenko podarował Lewandowskiemu opaskę w barwach Ukrainy jako dowód wdzięczności za zaangażowanie Lewandowskiego w pomoc Ukrainie po tym, jak kraj ten został najechany przez Rosję. Co więcej, Szewczenko poprosił, aby Lewandowski zabrał opaskę ze sobą na katarski mundial.

Rafał Gikiewicz powinien być w reprezentacji Polski? Kamil Kosowski zabrał głos w sprawie bramkarza Augsburga

 - Andrij Szewczenko przekazuje Robertowi Lewandowskiemu kapitańską opaskę w barwach Ukrainy i prosi o zabranie jej na mundial. To podziękowanie dla kapitana za jego wsparcie po inwazji Rosji na jego kraj - napisał Włodarczyk na Twitterze. Cała sytuacja wywołała spore poruszenie w Internecie. Część fanów śmiała się, że moglibyśmy zabrać też część ukraińskich zawodników, żeby zwiększyć szanse na wyjście z grupy. Niestety, pojawiały się także głosy krytykujące całą sytuację.

W galerii poniżej zdjęcia z przyjazdu na zgrupowanie piłkarzy reprezentacji

Czy Polska wygra z Holandią i Walią? Dlaczego piłkarze zarabiają ZA DUŻO? Czy do NBA trafi kolejny Polak?

Włącz podcast SUPER SPORT i dowiedz się więcej!

Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze