Podróż selekcjonera

Fernando Santos w końcu się na to zdecydował. Wylądował w innym kraju. Zdjęcie rozwiało wszelkie wątpliwości

2023-08-25 8:05

Każdy dzień przybliża nas do kolejnego meczu reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Sytuacja biało-czerwonych już na starcie walki o Euro mocno się skomplikowała i teraz nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Fernando Santos zaczął już przygotowania do wrześniowej rywalizacji i zdecydował się wyjechać do Włoch w jednym konkretnym celu.

Trzy punkty po dwóch meczach - tak wygląda dorobek reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Jest do zdecydowanie gorsza zdobycz niż można było się spodziewać, zwłaszcza że biało-czerwoni nie mierzyli się z potentatami a średniakami i słabeuszami Starego Kontynentu. Polacy przegrali z Czechami i Mołdawią, a wygrać potrafili jedynie z Albanią. We wrześniu czekają na nich kolejne starcia.

Sonda
Czy Fernando Santos nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?

Fernando Santos wylądował w innym kraju. Wiadomo, w jakim celu

We wrześniu na Polaków czekają dwa mecze. Najpierw na PGE Narodowym zmierzą się z Wyspami Owczymi, a kilka dni później na wyjeździe powalczą z Albanią. Aby myśleć o uspokojeniu sytuacji, w obu meczach należy zdobyć komplet punktów. Fernando Santos już od kilkunastu dni prowadzi przygotowania do wrześniowych spotkań, a niedawno wybrał się w podróż.

Reprezentant Polski uderzył w Santosa! Ostre słowa, powiedział, że trenerem kadry powinien być Polak

Okazuje się, że Portugalczyk zdecydował się wylecieć do Włoch, gdzie spotkał się z Piotrem Zielińskim. Niewykluczone, że selekcjoner reprezentacji Polski będzie chciał odwiedzić również innych Polaków występujących w Serie A, ale podróż rozpoczął od spotkania z jednym z liderów. Santos powołania na wrześniowe mecze ogłosi już niebawem.

Kibice Legii szaleją w Danii! Ten doping ogłuszył miejscowych!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze