Robert Lewandowski znów doceniony

i

Autor: PAP/EPA/SVEN HOPPE / POOL Robert Lewandowski znów doceniony

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski? Studia, dyplomy

2021-07-28 10:31

Robert Lewandowski to nie tylko najlepszy napastnik na świecie, ale również człowiek, który musi świetnie radzić sobie w świecie pozasportowym. Oprócz dbania o swoje różne przedsięwzięcia biznesowe, zadbał on także o wykształcenie. Napastnik Bayernu Monachium może pochwalić się wykształceniem wyższym.

Robert Lewandowski robi furorę na niemieckich i światowych boiskach. Polak w ostatnich latach wszedł na wyżyny swoich umiejętności, dzięki czemu stał się najlepszym napastnikiem na świecie. Głośno jest często również o jego różnych biznesach pozasportowych, ale mało kto wie, że kapitan reprezentacji Polski nie zaniedbał również swojego wykształcenia. Robert Lewandowski może pochwalić się zarówno pracą licencjacką jak i magisterską.

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Robert Lewandowski wykształcenie. Studia, dyplomy

Pracę licencjacką Robert Lewandowski obronił w 2017 roku, a pisał w niej… o samym sobie! W pracy licencjackiej „RL9. Droga do sławy" pan Robert nie pisał o sobie, tylko o zawodniku Robercie Lewandowskim, w trzeciej osobie. Pracę obronił w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie.

Trzy lata później Robert Lewandowski postanowił uzupełnić swoje wykształcenie wyższe i na tej samej uczelni postanowił skończyć studia magisterskie. Tym razem jego praca dotyczyła czego innego. Tematem rozprawy była analiza składu ciała i wydolności tlenowej studentów tej uczelni. Najlepszy polski piłkarz prowadził badania przez dwa lata. - Obszar, w którym poruszał się, był mu bardzo dobrze znany. Przebadał prawie 400 osób pod względem składu ciała, na analizatorze Tanita. Podobne testy pan Robert ma co poniedziałek w Bayernie Monachium, więc czuł się jak ryba w wodzie. Testy wydolnościowe były na ergometrach, na bieżniach. Pan Robert przeprowadzał badania i regularnie bywał na studiach. Konsultował się też z promotorem zarówno na uczelni, jak i zdalnie – powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty prof. Marek Rybiński, kanclerz WSEwS.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze