Jan Tomaszewski grzmi w sprawie Adama Nawałki: Zrobiłeś katastrofalny błąd!

2022-01-21 15:11
Jan Tomaszewski, Adam Nawałka
Autor: SE/Cyfra Sport Jan Tomaszewski uratował Adama Nawałkę z opresji!

Reprezentacja Polski dokładnie rok po zatrudnieniu Paulo Sousy nie ma już trenera. 21 stycznia 2021 roku Portugalczyk został ogłoszony przez Zbigniewa Bońka. 21 stycznia 2022 roku kadra czeka na zatrudnienie selekcjonera przez Cezarego Kuleszę. Niektórych kibiców zwlekanie martwi - i to bardzo poważnie. Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje jednak, że jest spokojny i nie zamierza się martwić.

- Nie martwi mnie to! Brawa dla Cezarego Kuleszy! Wie, z kim rozmawiał. Trener może się kontaktować z piłkarzami. To rozumiem. Nie rozumiem jednej rzeczy, czyli postawy Adama Nawałki, który zakończył pracę z kadrą w sposób niechlubny. Dziwię się, że postawił takie warunki. Byłaby to dla niego idealna rehabilitacja, gdyby udało mu się wygrać te baraże i skupił się tylko na tym. Adam, wydaje mi się, że zrobiłeś tu katastrofalny błąd - kieruje swoje słowa prosto do byłego szkoleniowca, który był faworytem do objęcia kadry. Chodzi o doniesienia, że umowa Nawałki miałaby trwać co najmniej do końca 2022 lub 2023 roku.

NIE PRZEGAP! Syn Andrija Szewczenki w reprezentacji Polski? Może w niej zagrać, będzie musiał podjąć decyzję

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?

Jan Tomaszewski obawiałby się, że wrócą czarne czasy naszej piłki. - W tej chwili, jak mówi rok albo dwa, to co będzie jak przegramy baraże? Nie możemy sobie na to pozwolić. Jak Adam Nawałka przegra te baraże, to opinia będzie przeciwko trenerowi i prezesowi PZPN. Znowu będzie słynna przyśpiewka "Je... PZPN" - powiedział wprost.

Tomaszewski: Będę się martwił, jeśli Kulesza nie ogłosi trenera do wtorku

Były polski bramkarz nie ma złudzeń, że prezentacja powinna mieć miejsce w najbliższy poniedziałek. - Uważam, że powinien to zrobić w poniedziałek. Trzeba zrobić show! Musi być spotkanie z trenerem. Jestem przekonany, że Kulesza w tej chwili ma dwie albo trzy możliwości. Będę się martwił od wtorku. Już nie można tego dłużej trzymać! W poniedziałek musi być decyzja - kończy.

NIE PRZEGAP! Znamy najbliższą przyszłość reprezentanta Polski. Co dalej z Michałem Karbownikiem? Grecy zajęli stanowisko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze