Syn Andrija Szewczenki w reprezentacji Polski? Może w niej zagrać, będzie musiał podjąć decyzję

2022-01-21 13:45
Andrij Szewczenko
Autor: Cyfra Sport Andrij Szewczenko

Andrij Szewczenko przymierzany jest do roli trenera reprezentacji Polski, jednak to niejedyne związki z Polską, jakie może mieć były piłkarz AC Milan. Okazuje się bowiem, że syn legendarnego napastnika reprezentacji Ukrainy może w przyszłości zagrać w reprezentacji Polski. Będzie musiał podjąć jednak ważną decyzję.

Andrij Szewczenko może zostać trenerem reprezentacji Polski. Mimo że Cezary Kulesza nadal rozgląda się za trenerem, który mógłby popracować z Polakami, to wydaje się, że były napastnik Milanu jest wysoko na jego liście życzeń. Okazuje się, że potomek piłkarza, Kristian, może zagrać w kadrze Biało-Czerwonych. Młody zawodnik stanie przed poważnym wyborem.

Maciej Rybus ofiarą czystki w klubie? Reprezentant Polski może być na wylocie, mowa o trzech kierunkach

Syn Andrija Szewczenki w reprezentacji Polski? Jest to możliwe!

Powodem, dla którego Kristian Szewczenko miałby zagrać w reprezentacji Polski, jest fakt, że matką zawodnika jest Kristen Pazik - amerykańska modelka polskiego pochodzenia. Zważając na fakt, że zawodnik urodził się w Anglii, to niewykluczone, że w przyszłości zdecyduje się właśnie na kadrę "Lwów Albionów", albo pójdzie w ślady swojego ojca i zajmie miejsce w reprezentacji Ukrainy. Zważając na obywatelstwo matki, zawodnik będzie mógł w przyszłości grać także dla USA.

- Chciałbym stać przed takim wyborem, marzyłbym o tym. Jeśli w przyszłości będzie taka okazja, to wtedy będziemy się nad tym zastanawiać – powiedział Szewczenko senior w rozmowie z serwisem vesti.ua.

Bartosz Kurek zdradził, z kim napiłby się alkoholu. Jest abstynentem, ale dla niego zrobiłby wyjątek

Aby zobaczyć zdjęcia reprezentacji Polski z ostatniego zgrupowania w Hiszpanii, przejdź do galerii poniżej.

Młody syn Szewczenki dopiero zaczyna przygodę z piłką. Jest w słynnym klubie

Jak na razie potomek Andrija Szewczenki szlifuje swoje umiejętności piłkarskie w akademii Chelsea FC, którą bardzo zachwala jego ojciec, argumentując, że z młodzieżowej ekipy "The Blues" wyszło wielu, znakomitych piłkarzy.

- Chelsea ma bardzo dobrą szkółkę, w której rozwinęło się wielu wyśmienitych piłkarzy dziś grających na wysokim poziomie - mówi Andrij Szewczenko.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze