Maciej Rybus

i

Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Maciej Rybus ofiarą czystki w klubie? Reprezentant Polski może być na wylocie, mowa o trzech kierunkach

2022-01-21 11:51

Maciej Rybus na wylocie z Lokomotiva Moskwa? Według przekazów medialnych reprezentant Polski może być ofiarą czystki w klubie, spowodowanej końcem jego kontraktu, którego ponoć nie chcą przedłużyć władze moskiewskiego klubu. Mówi się o tym, że Polak może trafić do jednego z klubów tureckich, austriackich, bądź niemieckich.

Maciej Rybus może niebawem zmienić swoje otoczenie. Zdaniem rosyjskich mediów, kontrakt Polaka z Lokomotivem Moskwa może nie być przedłużony i sam klub nie jest w stanie dać gwarancji piłkarzowi gwarancji przedłużenia umowy. W związku z tym gracz Biało-Czerwonych może latem szukać nowego klubu, a w jego kontekście mówi się o kierunku austriackim, tureckim i niemieckim.

Na jaw wyszły fakty na temat związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Skoczek nie ma łatwo, aktorka do wszystkiego się przyznała

Maciej Rybus na wylocie z Lokomotiva? Może być ofiarą czystki

Zdaniem mediów, mimo że Polak jest kluczową postacią Lokomotiva Moskwa, to może mieć dość duży problem z tym, aby przedłużyć umowę z moskiewskim klubem. Wszystko przez fakt wieku, jak też chęci Lokomotivu względem przebudowy całego składu. Osoby związane z klubem "Lokomotyw" nie są w stanie potwierdzić, czy umowa zostanie przedłużona. Jeśli piłkarz nie udowodni, że nadal jest aż tak znaczący dla klubu, będzie się musiał z nim niestety pożegnać.

- Czy planujemy kontynuować współpracę z Rybusem? Popatrzymy, jak pracuje na zgrupowaniu i po nim wyciągniemy wnioski - mówił Thomas Zorn, dyrektor sportowy Lokomotiwu.

Bartosz Kurek zdradził, z kim napiłby się alkoholu. Jest abstynentem, ale dla niego zrobiłby wyjątek

Aby zobaczyć zdjęcia ukochanej piłkarza Lokomotivu Moskwa i reprezentacji Polski, przejdź do galerii poniżej.

Gdzie trafi Rybus? Polak ma mieć trzy opcje

Zdaniem mediów, kwestia przyszłości Rybusa związana jest w dużej mierze z trzema potencjalnymi kierunkami w przypadku opuszczenia Rosji. O Polaka mają pytać kluby tureckie, austriackie, czy też niemieckie. Dziwić może brak zainteresowania ze strony przedstawicieli rosyjskiej ligi zważając na fakt, jaką renomę wyrobił sobie piłkarz za czasów gry w Lokomotivie, a także Tereku Grozny, który obecnie nosi nazwę Achmat Grozny.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Najnowsze