Już wszystko jasne. Reprezentant Polski wykupiony przez utytułowany klub

Damian Szymański
Autor: Cyfrasport Damian Szymański

Na początku roku Damian Szymański zamienił ligę rosyjską na grecką. Przeszedł do AEK-u Ateny. Najpierw na zasadzie wypożyczenia. Jednak nie zmarnował tego czasu. Przekonał do siebie szefów drużyny. Słynny grecki jest zadowolony z reprezentanta Polski i zdecydował się na transfer definitywny.

Polski pomocnik wcześniej występował w Achmacie Grozny (poprzednia nazwa Terek). W styczniu trafił do czołowego zespołu greckiej ekstraklasy - AEK-u Ateny. Najważniejsze, że zaczął grać regularnie. Wystąpił do tej pory w 11 meczach, z czego w 10 w pierwszym składzie. Władze greckiego zespołu postanowiły wykupić naszego rodaka z Achmatu Grozny. - Damian Szymański zostaje w AEK na dłużej korzystając opcji wykupu podpisał kontrakt do 2024. Gratulacje i powodzenia - napisał na Twitterze Mariusz Piekarski, agent zawodnika.

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po 30. kolejkach AEK zajmuje w lidze greckiej trzecie miejsce i traci trzy punkty do wicelidera PAOK-u Saloniki. Mistrzostwo zapewnił sobie już Olympiakos Pireus. Przed drużyną Szymańskiego zostały jeszcze trzy mecze w lidze. Rywale to: PAOK Saloniki (1 lipca, wyjazd), Aris Saloniki (5 lipca, wyjazd), OFI Kreta (8 lipca, dom). To nie koniec wyzwań przed klubem reprezentanta Polski. AEK zmierzy się z Olympiakosem w finale Pucharu Grecji.

Najnowsze