Grafika SG sportowcy wigilia

i

Autor: SE Grafika SG sportowcy wigilia

Kibice wybrali, kogo zaprosiliby na Wigilię. Miażdżąca przewaga, bezapelacyjny zwycięzca

2021-12-23 12:37

Zbliża się Boże Narodzenie! Fani sportu będą mogli na chwilę odejść od śledzenia kolejnych zmagań i nabrać siły przed kolejnymi wyzwaniami. A z którym sportowcem polscy kibice najchętniej spotkaliby się podczas Wigilii? W sondażu przeprowadzonym dla "Super Expressu" sympatycy sportu jasno określili swoje preferencje!

Święta jak zawsze są okresem, w którym można złapać nieco wytchnienia. Dotyczy to także fanów sportu, którzy na co dzień są zaangażowani w trzymanie kciuków za swoje ukochany drużyny. A także reprezentację Polski w każdej dyscyplinie! Postanowiliśmy zatem sprawdzić, z którym sportowcem fani najchętniej spędziliby Wigilę, jeżeli oczywiście pojawiłaby się taka możliwość. Wyniki nie pozostawiają wątpliwości - jeden z zawodników wysunął się na zdecydowane prowadzenie!

ZOBACZ TEŻ: Adwokat Lewandowskiego MIAŻDŻY Cezarego Kucharskiego! Te słowa są jak walec, bezlitosna kontra

Mowa o Robercie Lewandowskim, który w sondażu dla "Super Expressu" przeprowadzonego przez instytut Pollster zgarnął 24% wszystkich głosów. Podium skompletowali przedstawiciele świata skoków narciarskich - Kamil Stoch oraz Adam Małysz. Na wciąż aktywnego skoczka wskazało 10% respondentów, natomiast legenda polskiego sportu zebrała 8% wskazań. Na dalszych lokatach uplasowały się takie postacie jak Piotr Żyła (6%) czy Iga Świątek (5%).

Którego sportowca zaprosiłbyś na Wigilię?

Robert Lewandowski 24%
Kamil Stoch 10%
Adam Małysz 8%
Piotr Żyła 6%
Iga Świątek 5%
Robert Kubica 3%
Jakub Błaszczykowski 2%
Anita Włodarczyk 1%
Justyna Kowalczyk 1%
Inny sportowiec 19%

Dodatkowo 11% głosów zebrała opcja "żaden", zaś 10% - "nie wiem/trudno powiedzieć".

Badanie zrealizowane przez Instytut Badań Pollster w dniach 11-12.12.2021 roku metodą CAWI na próbie 1046 dorosłych Polaków. Struktura próby była reprezentatywna dla obywateli Polski w wieku 18+. Maksymalny błąd oszacowania wyniósł około 3%.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze