Łukasz Fabiański rzadko pokazuje swoją żonę, a tak wygląda. Anna Grygier jest od niego starsza, długo zwlekali ze ślubem

2021-05-01 10:57 jwa
Łukasz Fabiański z żoną Anną Grygier
Autor: Instagram Łukasz Fabiański z żoną Anną Grygier

Łukasz Fabiański i jego żona Anna Grygier nie od dziś uchodzą za parę, która od salonów woli domowe zacisze. "Fabian" jest wyjątkowym bramkarzem nie tylko ze względu na swoje wielkie umiejętności. Zwykle na tej pozycji grają zawodnicy, którzy są dość zwariowani. Tymczasem Fabiański ma poukładane życie zawodowe i prywatne. Choć rzadko pokazuje swoją wybrankę serca, to wiemy kilka rzeczy na temat Anny Grygier. Żona Łukasza Fabiańskiego jest starsza od reprezentanta Polski, a ślub wzięli dopiero po wielu latach znajomości.

Łukasz Fabiański i jego żona rzadko pojawiają się na okładkach polskich magazynów. Podczas gdy inni piłkarze uwielbiają, gdy o ich życiu prywatnym robi się głośno, bramkarz naszej reprezentacji zazwyczaj sprawy prywatne zachowuje dla siebie. Jego żonę znamy przede wszystkim z nielicznych zdjęć na Instagramie. Zazwyczaj na nich towarzyszy im ukochany synek. Jednak Anna Grygier to postać niezwykle ciekawa. Jej związek z Łukaszem Fabiańskim trwa od nastoletnich lat. Dziś to prawdziwa rzadkość. Charakterystyczne jest to, że parę dzieli dla wielu spora różnica wieku. Jednak w tym przypadku to nie "Fabian" jest starszy od wybranki serca, a odwrotnie. Anna Grygier, żona Łukasza Fabiańskiego, bardzo dba o domowe ognisko, a więcej informacji o życiowej partnerce golkipera biało-czerwonych znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Łukasz Fabiański żona

Łukasz Fabiański i Anna Grygier parą są od czasów licealnych. Minęło już naprawdę dużo czasu od kiedy wyznali sobie miłość. Dziś Łukasz Fabiański ma już 36 lat, a jego żona jest po czterdziestce. Dokładny wiek wybranki serca "Fabiana" znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Co ciekawe, mimo że nigdy nie rozstali się nawet na moment, ślub wzięli dopiero w 2013 roku. Państwo Fabiańscy do wszystkiego w życiu podchodzą przecież z rezerwą i daleko idącymi rozsądkiem oraz rozwagą.

Kim jest Anna Grygier?

Anna Grygier to żona Łukasza Fabiańskiego. Jest także mamą ukochanego syna pary. W przeszłości, gdy na stałe mieszkali w Polsce, żona reprezentanta Polski miała stałą pracę w Poznaniu. Czym miała się tam zajmować? Informacja na ten temat w poniższej galerii zdjęć. Z pewnością można stwierdzić, że żona Fabiańskiego jest jedną z najbardziej tajemniczych partnerek piłkarzy w naszym kraju. Pewne jest natomiast, że kadrowicz może liczyć na nią w każdej sytuacji.

Zobacz: Anna Lewandowska z poważnymi objawami trafiła do lekarza. Przeszła specjalistyczne badania

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze